PARTNER PORTALU

Osiedle Moko ma wzięcie

Ronson Development sprzedał już ponad 200 mieszkań oferowanych na osiedlu Moko na warszawskim Mokotowie. W ofercie znajdują się lokale objęte specjalnym pakietem rodzinnym, na którym klienci mogą zyskać nawet 34 tys. zł.

Autor: HouseMarket.pl 18 grudnia 2015 10:48

Zakończenie budowy pierwszego etapu planowane jest na drugi kwartał 2016 r., a drugiego - na czwarty kwartał 2016 r.

Moko to bardzo korzystna propozycja dla osób zainteresowanych zakupem dużego, rodzinnego mieszkania. Na szerokie zainteresowanie inwestycją składa się m.in. doskonała lokalizacja osiedla z dostępem do szkół i terenów zielonych, szeroki wachlarz benefitów, jaki oferujemy mieszkańcom, a także atrakcyjna cena w ramach pakietu rodzinnego” – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Osiedle Moko zaprojektowano z myślą o rodzinie: dzieci skorzystają ze specjalnej strefy malucha, zielonego ogrodu i nowoczesnego placu zabaw. Mieszkańcy Moko nie będą mogli narzekać na brak zielonej przestrzeni – tuż obok osiedla we współpracy z miastem Ronson buduje plac miejski o powierzchni ok. 1800 mkw., który będzie przestrzenią publiczną, dostępną dla wszystkich. Wypełnią go doniczki z drzewami, ławki, ozdobna kostka brukowa, fontanny oraz liczne trawniki.

Ponadto na osiedlu powstanie klub mieszkańca – w zaaranżowanym przez Ronsona pomieszczeniu znajdzie się między innymi stół bilardowy, telewizor, konsola do gier, automaty do kawy i napojów.

Na koniec roku Ronson przygotował specjalną ofertę, w ramach której klienci dostaną komórkę lokatorską gratis, a drugie miejsce garażowe będzie dostępne w specjalnej, niższej cenie. Wielkość upustu oferowanego w ramach takiego pakietu rodzinnego sięgnie aż 34 tys. zł.

Osiedle Moko składa się z czterech budynków oferowanych w dwóch etapach. Łącznie powstanie 326 mieszkań (166 w ramach pierwszego etapu i 160 w drugim etapie) oraz 19 lokali usługowych. Generalnym wykonawcą obu etapów jest firma Hochtief Polska, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Jems Architekci.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych