PARTNER PORTALU

Osiedle Morelowa: rodzinne mieszkania w Warszawie

Francuski deweloper Bouygues Immobilier wprowadza do sprzedaży kameralne Osiedle Morelowa. W ramach projektu dostępna jest limitowana pula lokali z wykończeniem w cenie, od 5 799 zł/mkw. Czym charakteryzuje się osiedle rodzinne? Podpowiadamy.

Autor: HouseMarket.pl 25 lipca 2017 11:16

Osiedle Morelowa to dwuetapowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w doskonałym punkcie na bliskiej Białołęce. Nowoczesna, kameralna architektura oraz dobra komunikacja z centrum miasta czynią z niej jedną z atrakcyjniejszych ofert na warszawskim rynku nieruchomości pierwotnych. Ważnym atutem dla rodzin z dziećmi jest też korzystna cena i możliwość wykończenia mieszkań pod klucz. Budowa osiedla rozpocznie się w III kwartale 2017 r., a termin jego oddania do użytku przypada na VI kwartał 2018 r.

Osiedle rodzinne, czyli jakie?

Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi powinno znajdować się w cichej i spokojnej okolicy, pełnej terenów zielonych, sprzyjających długim spacerom. Niezwykle istotne jest to, aby w pobliżu inwestycji znajdowały się żłobki i przedszkola, co ułatwi młodym rodzicom optymalizację czasu potrzebnego na przemieszczanie się między domem a miejscem, w którym przebywają dzieci.

Planując nasze inwestycje, już na etapie poszukiwania gruntów, zawsze zwracamy uwagę na najbliższe otoczenie budynku. Mamy świadomość, że komplementarna, zróżnicowana infrastruktura społeczna spełniająca wiele funkcji – od usługowej, poprzez komunikacyjną, zdrowotną czy edukacyjną, aż po wypoczynkową, jest niezbędnym warunkiem do stworzenia przyjaznej przestrzeni miejskiej. To właśnie dzięki niej mieszkańcy mogą cieszyć się dostępnością wszystkich punktów i usług przydatnych na co dzień, a zarazem szybko przemieścić się do innej części miasta. To bardzo istotne zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, które posiadają bardzo zróżnicowane i często odmienne potrzeby dotyczące każdego z jej członków – wyjaśnia Krzysztof Foder, dyrektor sprzedaży i marketingu w Bouygues Immobilier Polska.

Odpowiedź na rodzinne potrzeby

Zaledwie 100 m od inwestycji Osiedle Morelowa znajduje się przedszkole MoreLove. Z kolei starsze dzieci w ciągu kilku minut dotrą do szkoły podstawowej i gimnazjum. Prócz infrastruktury edukacyjnej, mieszkańcy znajdą w okolicy również liczne sklepy – w niedalekim sąsiedztwie mieści się Lidl, a także Galeria Północna, w której zlokalizowanych jest wiele punktów usługowych. Niespełna piętnastominutowy spacer wystarczy też, by w wolnej chwili zrelaksować się nad malowniczym Kanałem Żerańskim łączącym Wisłę z Zalewem Zegrzyńskim. Podobna odległość dzieli inwestycję od kompleksu sportowego, w którym całe rodziny mogą zadbać o formę fizyczną. Osiedle Morelowa znakomicie wpisuje się w filozofię osiedla rodzinnego, gdzie każdy, niezależnie od wieku i potrzeb, znajdzie przestrzeń dla siebie.

Różne oblicza Białołęki

Choć Białołęka kojarzona jest zazwyczaj z odległą częścią Warszawy, w rzeczywistości niektóre jej obszary są znakomicie skomunikowane z resztą miasta. Osiedle Morelowa zostało ulokowane tak, by mieszkańcy mieli do dyspozycji szybką i wygodną komunikację autobusowymi liniami pospiesznymi, którymi w 15 min mogą dojechać do metra Marymont. Również podróż samochodem nie potrwa długo – przejazd do Centrum zajmie około 30 min. W pobliżu planowana jest też linia tramwajowa łącząca Żerań FSO z Trasą Mostu Północnego, która uzupełni bogatą okoliczną mapę połączeń.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych