PARTNER PORTALU

Osiedle Muszlove. Rusza przedsprzedaż

Rozpoczęła się przedsprzedaż mieszkań w najnowszej inwestycji firmy Dantex realizowanej na warszawskim Bemowie. Osiedle Muszlove to kameralny budynek, w którym zaprojektowano 139 funkcjonalnych mieszkań o metrażach od 28 do 93 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 31 maja 2017 13:18

Rozpoczęcie budowy zaplanowano na trzeci kwartał 2017 r. Nowa inwestycja firmy Dantex znajduje się u zbiegu ulic: Muszlowa i Powstańców Śląskich. W sześciokondygnacyjnym budynku przewidziano 139 lokali mieszkalnych z balkonami lub ogródkami, podziemny garaż oraz część usługową o łącznej powierzchni 480 mkw. ulokowaną na parterze od strony ulicy Powstańców Śląskich.
Inwestycja przyciąga rozbudowaną infrastrukturą handlowo-usługową i zieloną okolicą.

W sąsiedztwie znajduje się Park Górczewska oraz liczne ścieżki rowerowe. Nieopodal osiedla usytuowane są zarówno przedszkola, szkoły podstawowe jak i amfiteatr. Doskonała lokalizacja inwestycji to zarówno szybki dojazd do dróg ekspresowych S2 i S8, jak również dostęp do rozbudowanej miejskiej sieci komunikacyjnej umożliwiającej łatwy dojazd do centrum miasta i dogodne połączenia z innymi dzielnicami Warszawy. W odległości zaledwie 500 metrów od Osiedla Muszlove planowana jest stacja II linii metra.

– Mieszkania na Osiedlu Muszlove są już dostępne w ramach przedsprzedaży. Inwestycja ma kameralny charakter i wpisuje się w charakterystykę zabudowy tej części Bemowa. Powstanie przy ulicy Powstańców Śląskich. Dogodna lokalizacja to jeden z najważniejszych czynników wpływających na decyzję zakupu mieszkania. Dlatego też z największą starannością wybieramy grunty pod nasze inwestycje. Bemowo to zielona dzielnica, która w swoim najbliższym otoczeniu zapewnia wszystko, czego jej mieszkańcy potrzebują na co dzień – mówi Marek Roefler, prezes spółki Dantex.

Na sześciu kondygnacjach znajdą się zarówno kawalerki (od 28 mkw.), dwupokojowe mieszkania o metrażach zaczynających się od 32 mkw., trzypokojowe od 49 mkw. oraz czteropokojowe, przestronne apartamenty od 72 mkw. Cały budynek został rozplanowany z dbałością o funkcjonalność i detal architektoniczny, z wykorzystaniem dobrej jakości materiałów. Obiekt o podwyższonym standardzie charakteryzuje się m.in. panoramicznymi, drewnianymi oknami.

Dla wygody przyszłych mieszkańców zaprojektowano komórki lokatorskie a dla najmłodszych plac zabaw. Na pierwszej kondygnacji naziemnej od strony ulicy Powstańców Śląskich zaplanowano lokale usługowe.

Projekt architektoniczny Osiedla Muszlove przygotowała renomowana pracownia 4 AM Architekci, która odniosła duży sukces przy projekcie usytuowanym na warszawskich Odolanach – Miasto Wola, realizowanym przez Dantex i Grupę Waryński. Już w lipcu rozpoczną się prace na gruncie przeznaczonym pod inwestycję. Zakończenie budowy planowane jest na czwarty kwartał 2018 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych