PARTNER PORTALU

Osiedle na białostockiej Bagnówce wciąż rośnie

Eko-Osiedle to projekt, w ramach którego przy ul. Józefa Karola Puchalskiego w Białymstoku wybudowano do tej pory ponad 150 mieszkań w zabudowie szeregowej. Niebawem do grona mieszkańców Bagnówki dołączą kolejne rodziny, bowiem w lutym developer zapowiedział zakończenie kolejnego etapu inwestycji.

Autor: House Market 27 lutego 2015 14:40

Twórca Eko-Osiedla, firma Eko-System, jeszcze w tym miesiącu zakończy budowę kolejnych mieszkań w szeregówkach zlokalizowanych na Bagnówce w Białymstoku.

- W ramach obecnego etapu, w budynkach określanych jako Onyks 1 i Opal 1 łącznie powstało 40 dwupoziomowych mieszkań o powierzchni od 50 do 75 m2. Do każdego z nich przynależy miejsce parkingowe oraz ogródek o wielkości 30-250 m2 – wyjaśnia Dorota Trochimowicz przedstawiciel firmy Eko-System.

Co istotne, mimo zabudowy szeregowej nie ma tu jednego, dostępnego rozkładu pomieszczeń. Te bowiem nieodpłatnie przygotowywane są przez Eko-System według indywidualnych preferencji klienta. Firma przekazuje mieszkanie w stanie developerskim. Dodatkową opcją jest możliwość zainstalowania kominka.

- Oprócz sklepu spożywczego, w bliskim sąsiedztwie osiedla znajduje się także szkoła podstawowa. W niedalekiej przyszłości planowane jest również stworzenie siłowni na świeżym powietrzu – opisuje Dorota Trochimowicz

Mimo, iż budowa Onyks 1 i Opal 1 dopiero się kończy, ponad 1/5 mieszkań tworzonych w ramach tego etapu zostało już sprzedanych. Część z pozostałych można nabyć korzystając z programu „Mieszkanie dla Młodych”.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych