PARTNER PORTALU

Osiedle na Bielanach już z umowami deweloperskimi

W inwestycji Na Sokratesa dotychczas podpisywano umowy rezerwacyjne. Od października klienci mogą się już decydować na umowy deweloperskie.

Autor: HouseMarket.pl 12 października 2015 12:35

Home Invest rozpoczął budowę drugiego etapu bielańskiego osiedla Na Sokratesa w sierpniu. W projekcie znajdzie się 186 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Ceny zaczynają się już od 6 899 złotych za metr kwadratowy.

Drugi etap inwestycji Na Sokratesa to budynek B o wysokości od 7 do 9 pięter. W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni od 29,49 do 67,71 mkw. Dużą zaletą pomieszczeń jest zapewniony podział stref funkcjonalnych na część dzienną i nocną. Ponadto, wszystkie mieszkania będą posiadały balkony, loggie lub ogródki na parterze.

Pierwszy etap, którego budowa ma zostać zakończona w pierwszym kwartale przyszłego roku, sprzedaje się na satysfakcjonującym poziomie – na chwilę obecną ponad 60 proc. mieszkań znalazło swoich nabywców.

Deweloper w październiku oferuje zniżki na miejsca postojowe – przy I etapie inwestycji miejsce można kupić z 20-procentowym rabatem, zaś w przypadku drugiego etapu, cena jest o połowę niższa.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych