PARTNER PORTALU

Osiedle Na Skraju Lasu to eleganckie domy pod Warszawą

Osiedle Na Skraju Lasu tworzą domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej o powierzchni od 121 mkw. do 140 mkw. z malowniczym widokiem na las sosnowy.

Autor: HouseMarket.pl 19 lipca 2016 10:23

Osiedle Na Skraju Lasu to najnowsza inwestycja mieszkaniowa firmy Emerald Development usytuowana w miejscowości Łazy koło Magdalenki.

Powierzchnia działek kształtuje się od 204 mkw. do 542 mkw. Nieruchomości są położone zaledwie 20 km od centrum Warszawy, z pełną infrastrukturą handlowo-usługową.

Nieruchomości, łącznie z poddaszami, zostały kompleksowo ocieplone metodą hydrodynamicznego natrysku pianką poliuretanową, która charakteryzuje się najlepszymi, dostępnymi obecnie właściwościami termoizolacyjnymi.

Każdy dom posiada także odkurzacz centralny oraz rekuperator, czyli urządzenie umożliwiające odzyskiwanie ciepła z powietrza wywiewanego z budynku. Skuteczna wentylacja mechaniczna zapewnia ciągłą obecność w domu świeżego powietrza bez konieczności aktywnego przewietrzania. To Także redukcja kosztów ogrzewania do 60 proc.

Jasna kolorystyka elewacji podkreśla klasyczny i stonowany charakter inwestycji. Właściciele domów będą mieli do dyspozycji ogródki obsadzane drzewami i krzewami iglastymi. Udogodnieniem dla lokatorów są bramy otwierane automatycznie - zarówno bramy garażowe jak i wjazdowe, ogrodzenia z użyciem najwyższej jakości drewna, zewnętrzne oświetlenie oraz zadaszone terasy.

Atutem osiedla jest idealnie rozwinięta infrastruktura społeczna. Niespełna 300 metrów dzieli osiedle od przedszkola, szkoły, licznych sklepów i punktów gastronomicznych. W pobliżu inwestycji znajduje się również galeria Magdalenka Las. Dla najmłodszych lokatorów czeka dziecięcy klub, place zabaw i boiska sportowe, znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych