PARTNER PORTALU

Osiedle Nadmorze przyciąga plażowiczów

Realizowane przez Invest Komfort osiedle Nadmorze w Gdańsku to nowoczesny kompleks mieszkalno-usługowy przy ul. Krasickiego 9 w Gdańsku, 200 metrów od plaży w Brzeźnie.

Autor: HouseMarket.pl 25 października 2016 09:09

Od ulicy powstaje biała pierzeja z lokalami usługowymi i reprezentacyjnymi schodami wiodącymi do części mieszkalnej. Jest ona zamknięta szklaną ścianą, za którą znajdzie się zielony taras rekreacyjny z ogródkami oraz wejścia do budynków. Na wybranych balkonach zainstalowane zostaną dodatkowe składane przeszklenia, idealne na chłodniejsze dni i deszcz.

Nadmorze będzie miejscem, gdzie dzieci będą bezpiecznie mogły bawić się na centralnie położonym placu zabaw. Ochrona na terenie kompleksu i system monitoringu oraz wideodomofony sprawią, że nikt niepowołany nie dostanie się na teren osiedla. Dodatkowo cały ruch kołowy został ukryty w podziemnej hali garażowej, gdzie znajdą się miejsca dla wszystkich mieszkań oraz pomieszczenia piwniczne.

Oprócz nowatorskich udogodnień architektonicznych na terenie kompleksu powstanie prywatny klub fitness tylko dla mieszkańców.

Nadmorze powstaje w Gdańsku przy ul. Krasickiego. By znaleźć się na plaży wystarczy przejść 200 metrów przez park Haffnera. Ten zielony pas pomiędzy Nadmorzem a plażą to ścieżki spacerowe i rowerowe, place zabaw i altana. W pobliżu znajdują się świadectwa dawnej osady rybackiej, przedwojennego kurortu oraz umocnień obronnych.

Tuż obok inwestycji znajduje się zespół szkół. Po przeciwnej stronie ulicy zatrzymuje się tramwaj. W pobliżu funkcjonują niezbędne sklepy i usługi. Z plaży widać wpływające do gdańskiego portu statki. Spacerem można odwiedzić latarnię morską oraz wybrać się tramwajem wodnym na starówkę.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych