PARTNER PORTALU

Osiedle Nowy Oporów: Prestiżowy adres we Wrocławiu

Osiedle Nowy Oporów to zespół czterech budynków, który Incepti Development buduje w prestiżowej, południowo-zachodniej części Wrocławia. W inwestycji znajdzie się 100 mieszkań od dwupokojowych do czteropokojowych o powierzchniach od 36,41 mkw. do 107,95 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 04 maja 2016 11:33

Projekt zakłada możliwość wydzielenia osobnej, jasnej kuchni. Przewidziano duże tarasy i balkony dla wszystkich mieszkań oraz zielone ogródki dla wybranych mieszkań na parterze.

W końcowej części osiedla Nowy Oporów usytuowane są dwa kameralne, bliźniacze, dwupiętrowe budynki A1 i A2. Na parterze znajdują się przestronne, trzypokojowe i czteropokojowe mieszkania z ogródkami. Na dwóch pozostałych piętrach, usytuowane są mieszkania dwupokojowe oraz czteropokojowe z dużymi nasłonecznionymi balkonami.

Budynek B składa się z dwóch klatek schodowych i oferuje przede wszystkim mieszkania czteropokojowe z bardzo dużymi i nasłonecznionymi balkonami oraz kompaktowe mieszkania dwupokojowe w niskiej cenie.

Na ostatnim, trzecim piętrze budynku B znajdują się dwa mieszkania o powierzchni 106 mkw. oraz tarasem (30 mkw.). Pod budynkiem znajduje się parking z 30 miejscami postojowymi dla samochodów oraz dwoma miejscami postojowymi dla motocykli.

Budynek C to najbardziej zróżnicowana oferta mieszkań. Są tu zarówno dwupokojowe mieszkania o powierzchni 40 mkw., ustawne trzypokojowe z oddzielną, dużą kuchnią oraz układy trzypokojowe i czteropokojowe o powierzchniach od 50 do 72 mkw. Wszystkie z balkonami.

Pod budynkami B oraz C będzie się znajdował parking podziemny – w sumie z 96 miejscami postojowymi. Każdy w cenie 28 tys. zł. Na terenie osiedla przewidziano 24 miejsca naziemnych. Przygotowano też 64 komórki lokatorskie.

Wkrótce deweloper przedstawi wizualizacje planowanego placu zabaw. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na pierwsze miesiące 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych