PARTNER PORTALU

Osiedle Odkrywców z nowymi zasadami parkowania

Jot- Be Nieruchomości wprowadził nowe zasady sprzedaży miejsc postojowych w garażu podziemnym. Deweloper kusi komfortowym parkowaniem tylko za 250 zł miesięcznie.

Autor: HouseMarket.pl 13 kwietnia 2016 12:36

Od marca miejsca postojowe w garażu podziemnym na Osiedlu Odkrywców są dostępne w otwartej sprzedaży. Deweloper szczególnie poleca ofertę mieszkańcom sąsiednich ulic Gądowa Małego. Firma przygotowała dwa korzystne modele finansowania.

Można oczywiście zapłacić gotówką - wystarczy wybrać miejsce postojowe i wynegocjować swoją cenę.

Dla chcących płacić w ratach deweloper przygotował ofertę celowego kredytu gotówkowego, która pozwoli na zakup własnego miejsca postojowego za nie więcej niż 250 złotych miesięcznie w 120 równych ratach.

Osiedle Odkrywców to kameralny kompleks mieszkaniowy na Gądowie Małym we Wrocławiu. Inwestycję docelowo tworzyć będą cztery budynki. Osiedle powstaje w zachodniej części miasta, zaledwie sześć kilometrów od wrocławskiego rynku.

W czterech etapach inwestycji deweloper oferuje 213 mieszkań. Do dyspozycji będą wydzielone przestrzenie: przynależne do mieszkań na poziomie parteru ogródki, na wyższych piętrach – loggie, a na najwyższym piętrze – przestronne tarasy. Wewnątrz osiedla zagospodarowana zostanie zielona przestrzeń oraz place zabaw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych