PARTNER PORTALU

Osiedle Optima na finiszu. Mieszkańcy będą odbierać klucze

Mieszkańcy osiedla Optima w Gdańsku Jasieniu wkrótce otrzymają klucze do swoich mieszkań. Zakończenie inwestycji zaplanowano na koniec października, obecnie trwają już prace wykończeniowe.

Autor: housemarket.pl 18 października 2017 13:05

Budowa osiedla rozpoczęła się w kwietniu 2016 r. i przebiega zgodnie z harmonogramem. Aktualnie na terenie inwestycji prowadzone są prace wykończeniowe.

Optima powstała przy ul. Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu w bliskim sąsiedztwie wjazdu na trójmiejską obwodnicę, która umożliwi przyszłym mieszkańcom dojazd do centrum w zaledwie 15 minut. W okolicy osiedla znajdują się także centrum handlowe Fashion House, ścieżki rowerowe i spacerowe, jezioro i liczne tereny rekreacyjne. Od 2018 roku Inpro zapewni także mieszkańcom kursowanie autobusu do osiedla.

W ramach inwestycji powstało sześć budynków z windami, ogródkami, oszklonymi balkonami, nowoczesną halą garażową i naziemnymi miejscami parkingowymi. Na terenie inwestycji zadbano o tereny zielone z małą architekturą, oczko wodne, duży plac zabaw i stojaki rowerowe. W dalszych etapach zaplanowano także boisko wielofunkcyjne, siłownię zewnętrzną i część usługową.
Osiedle będzie monitorowane i częściowo ogrodzone. Wokół inwestycji (wzdłuż ulicy Stężyckiej i Cokolnej) zostanie zainstalowane oświetlenie drogi.

Wszystkie mieszkania w ramach osiedla kwalifikują się do rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych. W ramach pierwszego etapu inwestycji powstało w sumie 212 komfortowych mieszkań o funkcjonalnych układach. W aktualnej ofercie pozostało 77 lokali, o powierzchni od 41 mkw. do 66 mkw. Ceny mieszkań zaczynają się od 4.428 zł brutto za mkw. Do końca października br. w ramach oferty promocyjnej do każdego mieszkania dołączane jest miejsce postojowe naziemne w cenie lokalu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych