PARTNER PORTALU

Osiedle Piltza rośnie na krakowskim Ruczaju

Sześciokondygnacyjne budynki powstają w południowo - zachodniej części Krakowa, w szybko rozwijającej się części Ruczaju. Inwestor - KG Group ma w ofercie mieszkania od jednopokojowych do pięciopokojowych o metrażach od 27 mkw. do 94 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 22 lutego 2016 09:52

Osiedle Piltza zostało zaprojektowane przez biuro architektoniczne B2 Studio. Generalnym wykonawcą trzeciego etapu osiedla jest RE-BAU. Oferta obejmuje mieszkania od jednopokojowych do pięciopokojowych o metrażach od 27 mkw. do 94 mkw. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami i tarasami oraz lokale usługowe. Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają loggie lub balkony, natomiast na ostatniej kondygnacji znajdują się również mieszkania z pięknymi, przestronnymi tarasami.

W części podziemnej zlokalizowano garaże wielostanowiskowe z wydzielonymi miejscami postojowymi. Budynki posiadają sześć kondygnacji naziemnych. Charakteryzują się prostą i elegancką formą. Tereny wokół budynków zostaną zagospodarowane zielenią.

Inwestycja jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Mieszkania z pierwszego etapu zostały już sprzedane. Zakończenie drugiego etapu planowane jest na wiosnę 2016, a trzeciego – na pierwsze półrocze 2017 r.

W pobliżu osiedla znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura handlowo - usługowa, szkoły, przedszkola, obiekty rekreacyjne oraz tereny zielone. W niedalekim sąsiedztwie jest także kilka linii tramwajowych i autobusowych. Przejazd do centrum zajmuje około 20 minut.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych