PARTNER PORTALU

Osiedle Pod Gwiazdami już gotowe

Kameralne osiedle na Pogodnie, przyjazne i nowoczesne. Zlokalizowane w jednej z najpiękniejszych dzielnic Szczecina we wnętrzu kwartału między ulicami Łukasińskiego, Żołnierską i Szeroką, w sąsiedztwie korpusu NATO.

Autor: HouseMarket.pl 20 czerwca 2016 17:03

W standardzie deweloper zapewnia najnowocześniejsze rozwiązania, materiały i technologie budowlane, takie jak: stolarka okienna drewniana trzyszybowa, wentylacja mechaniczna niskociśnieniowa, instalacja światłowodowa.

Kameralny klimat osiedla podkreśla przyjazna architektura, która harmonijnie współgra z otoczeniem – proste zwarte bryły, elewacja jasna z kolorowymi elementami charakterystycznymi dla poszczególnych budynków.

Osiedle wykonane w technologii tradycyjnej, ogrzewanie z sieci miejskiej. Odległości między budynkami zapewniają mieszkańcom poczucie intymności. Starannie zagospodarowana będzie przestrzeń wokół osiedla, w tym m.in. plac zabaw dla dzieci.

Zaletą jest także bogata zieleń i sąsiedztwo starych drzew. W sumie Pod Gwiazdami powstanie 320 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań o powierzchni 34–90 mkw. o różnej liczbie pokoi, z balkonami lub tarasami. Deweloper zapewnia klientom możliwość własnej aranżacji wnętrza i łączenie mieszkań.

Dla każdego mieszkania przewidziane jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym. W każdej klatce cichobieżna winda dostępna z poziomu podziemia. Mieszkania na parterze mają dodatkowy atut: ogródki. Osiedle jest usytuowane na Pogodnie, świetnie skomunikowane z centrum miasta, w pobliżu uczelni i szkół, ale jednocześnie z dala od głośnych ulic i miejskiego zgiełku. Wokół nie brakuje terenów rekreacyjnych i spacerowych.

Mieszkania są dostępne w rządowym programie Mieszkanie dla młodych. Pierwsze lokale zostaną oddane do użytku jesienią 2016 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych