PARTNER PORTALU

Osiedle pod Kórnikiem w Czmoniu. Bliźniaki w sąsiedztwie lasów i jeziora.

Osiedle pod Kórnikiem w Czmoniu tworzy zespół budynków dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych wzdłuż dwóch dróg wewnętrznych: ul. Łagodnej i Uroczej.

Autor: HouseMarket.pl 02 maja 2017 15:28

Lokale mieszkalne są wykończone w podwyższonym standardzie deweloperskim, wolne od wszelkich obciążeń, posiadają pełną własność z udziałem w gruncie. Do każdego z nich należy ogródek o powierzchni około 100 mkw., z prawem wyłączności korzystania

Przy projektowaniu lokali zadbano o to, aby łączyły zalety domu i mieszkania. Dlatego każdy ma niezależne wejście, przestronne, funkcjonalne i jasne wnętrze, duży salon z wyjściem na taras lub balkon oraz możliwość podłączenia kominka.

Oferta stanowi idealną propozycję zarówno dla ludzi młodych, lubiących spędzać wolny czas na świeżym powietrzu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, jak i dla osób, które zakończyły już karierę zawodową i pragną wypoczywać w zaciszu własnego domu i ogrodu.

Lokale cechują stosunkowo niskie koszty eksploatacyjne - brak opłat z tytułu czynszu czy wspólnoty mieszkaniowej. W centralnej części osiedla został zagospodarowany skwerek wypoczynkowo-rekreacyjny dla dzieci i dorosłych.

Obecnie prowadzone są prace koncepcyjno-projektowe dotyczące czwartego etapu Osiedla pod Kórnikiem w Czmoniu.

Projekt przewiduje budowę budynków w zabudowie bliźniaczej o powierzchni do 100 m kw. Do każdego segmentu będzie należał garaż i ogród oraz dodatkowo jedno miejsce parkingowe.

Koncepcja zakłada stworzenie optymalnego układu funkcjonalnego zarówno budynku jak jego otoczenia. Rozkład pomieszczeń pozwala idealnie dostosować wnętrze do trybu życia rodziny, stąd wyraźny podział na część dzienną na parterze: salon z tarasem i wyjściem do ogrodu, kuchnia, spiżarnia, WC i nocną na pierwszym piętrze: trzy sypialnie, w tym jedna z garderobą oraz łazienka.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych