PARTNER PORTALU

Osiedle Praha w fazie zaawansowanej

Osiedle Praha weszło w fazę zaawansowanej realizacji. Projekt na Grochowie jest pierwszą inwestycją spółki Profbud w prawobrzeżnej części Warszawy.

Autor: housemarket.pl 30 kwietnia 2015 08:42

Kameralne Osiedle Praha usytuowane jest na Grochowie, przy ul. Chrzanowskiego z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie na tyle blisko, że możliwość uczestniczenia w życiu kulturalnym i sportowym stolicy jest na wyciągnięcie ręki.

W sześciokondygnacyjnym budynku powstanie 160 mieszkań, w tym  cztery mieszkania czteropokojowe, 36 mieszkań trzypokojowych, 82 mieszkania dwupokojowe i 38 mieszkań jednopokojowych. Powierzchnia waha się od 30 do blisko 90 mkw. Inwestycja objęta jest programem MdM. Deweloper przygotował też limitowaną ofertę mieszkań w cenie od 6 580 zł za mkw.

 - Oferta pozwala klientom oszczędzić nawet 80 tys. złotych, tj, od 20 do 36 tys. zł. na cenie mieszkania oraz uzyskać dopłatę z rządowego programu MDM w wysokości od 26 do 50 tys. zł. Zysk z promocji jest zatem podwójny. Budżet, który zostaje można przeznaczyć na dowolny cel – np. wykończenie lokalu, zakup przyległości typu garaż czy komórka lokatorska. O tym jak wysoki standard realizacji i obsługi oferujemy można się przekonać bezpośrednio, poprzez zetknięcie z projektem – zaprasza Agnieszka Ziółkowska, dyrektor sprzedaży Profbud Sp. z o.o.

Termin zakończenia inwestycji zaplanowano na koniec 2015 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych