PARTNER PORTALU

Osiedle Praskie. Mieszkania już w sprzedaży

Grupa Murapol wprowadziła do sprzedaży 144 lokale w ramach warszawskiego projektu Murapol Osiedle Praskie. Inwestycja zlokalizowana na Pradze Południe, przy ulicy Wiatracznej.

Autor: housemarket.pl 26 lutego 2018 13:18

Inwestycja zlokalizowana na Pradze Południe, przy ul. Wiatracznej, obejmuje 6-kondygnacyjny budynek z podziemną halą garażową. Łącznie do dyspozycji zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano 144 miejsca postojowe, w tym 47 naziemnych i 97 podziemnych.

Oferta inwestycji Murapol Osiedle Praskie zawiera mieszkania o szerokiej gamie metraży i układów, od 27 metrowych kawalerek po obszerne, czteropokojowe apartamenty o powierzchni sięgającej 79 mkw. Lokale powstające na parterze będą posiadały ogródki, zaś te na piętrach przestronne balkony. Wstępny harmonogram projektu przewiduje oddanie gotowych mieszkań nabywcom na przełomie sierpnia i września 2019 roku.

- Warszawa jest największym i najbardziej chłonnym rynkiem mieszkaniowym w Polsce, stąd wszystkie oferowane w stolicy inwestycje komercjalizujemy w bardzo szybkim tempie. Z jednej strony to zasługa silnego popytu, a z drugiej dobrze dopasowanej do preferencji klientów oferty oraz atrakcyjnych lokalizacji projektów mieszkaniowych. - mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol. -Zakładamy, że w przypadku inwestycji Murapol Osiedle Praskie będzie podobnie. Lokalizacja, w której powstaje projekt, jest doskonale skomunikowana z centrum miasta, posiada bogato rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową oraz obiekty użyteczności publicznej. W pobliżu znajdują się liczne tereny zielone, w tym jeden z najpiękniejszych parków w Europie - Park Skaryszewski. Wszystko to powoduje, że warszawiacy chętnie wybierają tę część miasta jako miejsce do życia - dodaje Nikodem Iskra.

Grupa, poza inwestycją Murapol Osiedle Praskie, oferuje w stolicy mieszkania w ramach pierwszego i drugiego etapu projektu Murapol Atrium Służewiec na Mokotowie, gdzie w ofercie posiada łącznie ok. 230 lokali. Ponadto Murapol przygotowuje kolejne projekty na Ursusie, Białołęce i Ochocie, w ramach których zaoferuje blisko 2,3 tys. mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej ponad 105 tys. mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych