PARTNER PORTALU

Osiedle Premium już w sprzedaży

Dom Development rozpoczyna sprzedaż drugiego etapu Osiedla Premium w centrum Bemowa, przy ul. gen. T. Pełczyńskiego. W inwestycji powstanie 237 lokali.

Autor: HouseMarket.pl 17 marca 2016 14:29

W drugim etapie powstanie ośmiopiętrowy budynek. W ofercie znajdą się mieszkania od jednopokojowych do pięciopokojowych o metrażach od 30,7 mkw. do 120,8 mkw. Każde będzie miało loggię, balkon lub taras, a lokale na parterze – wydzielone ogródki, w cenie mieszkania.

Ceny za mkw. kształtują się od 6 900 do 9 794 zł. Dla mieszkańców drugiego etapu Osiedla Premium przewidziano 228 miejsc w garażu podziemnym. Cena miejsca standardowego to 29 tys. zł, a miejsca ze schowkiem to 32 tys. zł. W ofercie znajdują się także komórki lokatorskie w cenie 12 tys. zł. Dla najmłodszych zaprojektowano plac zabaw.

Przyszli mieszkańcy osiedla mają możliwość zakupu mieszkań w stanie deweloperskim lub skorzystania z czterech pakietów wykończeniowych: „Dom”, „Dom Plus” „Komfort” oraz „Komfort Plus”. Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development zajmie się wykończeniem mieszkania pod klucz.

Wykonawcą inwestycji jest firma Warbud. Termin planowanego przekazania gotowych mieszkań w drugim etapie to październik 2017 r.

Dodatkowym atutem osiedla, poza lokalizacją w otoczeniu terenów zielonych jest dobrze rozwinięta infrastruktura miejska. Szybki dojazd do centrum Warszawy gwarantują nowoczesne i zmodernizowane drogi (Trasa S8) oraz doskonała komunikacja miejska (przystanek linii E5, 10, 26, 28, N42, N45, 105, 109, 122, 149, 154, 189). W bliskim sąsiedztwie osiedla planowane są również stacje II linii metra „Powstańców Śląskich” oraz „Lazurowa”.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych