PARTNER PORTALU

Osiedle Premium z generalnym wykonawcą

Fundamental Group realizuje kolejną inwestycję mieszkaniową dla Dom Development. Spółka jest generalnym wykonawcą budowy czwartego i piątego etapu Osiedla Premium w Warszawie.

Autor: HouseMarket.pl 12 kwietnia 2017 15:58

Kontrakt z Dom Development podpisano w marcu br. Jest to kolejna inwestycja, którą spółka realizuje dla tego dewelopera.

Osiedle Premium to zespół budynków mieszkalnych zlokalizowanych przy ulicy Pełczyńskiego 14 na warszawskim Bemowie. Etap czwarty to dziewięciokondygnacyjny budynek z 248 mieszkaniami oraz 231 miejscami parkingowymi w garażu podziemnym. Z kolei w etapie piątym powstanie 109 lokali mieszkaniowych i 131 miejsc w garażu podziemnym. W siedmiokondygnacyjnym budynku powstaną również cztery lokale usługowe.

Osiedle Premium będzie bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. Mieszkańcy będą mogli korzystać z autobusów i tramwajów. Dodatkowo wkrótce planowane jest otwarcie przystanku II linii metra. W okolicy znajdują się liczne ścieżki rowerowe, parki, tereny sportowe i rekreacyjne.

Osiedle Premium charakteryzuje nowoczesna i oryginalna architektura, wysoki standard wykończenia. Mieszkania będą miały przestronne tarasy, loggie lub balkony. Na parterze powstaną zielone przydomowe ogródki.

- Bardzo nas cieszy kolejny wygrany przetarg na generalnego wykonawcę flagowej inwestycji Dom Development na Bemowie. Fundamental Group wcześniej podpisał kontrakt na realizację trzech etapów projektu Wilno przy ul. Wiernej na warszawskim Targówku – komentuje Robert Jelonek, członek zarządu ds. handlowych Fundamental Group.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych