PARTNER PORTALU

Osiedle przy Arkadii. Czwarty etap w sprzedaży

Dantex wprowadził do swojej oferty sprzedaży lokale realizowane w ramach nowego etapu Osiedla przy Arkadii. W czwartej fazie powstaną 284 mieszkania o metrażach od 25 do 105 mkw. Rozpoczęcie budowy tego etapu inwestycji deweloper zaplanował na trzeci kwartał 2017 r.

Autor: HouseMarket.pl 24 kwietnia 2017 11:47

Osiedle przy Arkadii cechuje wysoki standard wykończenia. Architektura budynków z elewacją wykończoną płytką klinkierową nawiązuje do zabudowy słynnej Fabryki Koronek i stanowi kontynuację koncepcji architektonicznej sąsiadującej inwestycji Dantex – Burakowska16.

W czwartym, wprowadzonym właśnie do sprzedaży, etapie projektu powstanie dwunastokondygnacyjny budynek (budynek D), w którym znajdą się zarówno funkcjonalne kawalerki, jak i przestronne apartamenty. Wszystkie lokale wyposażono w eleganckie, drewniane i panoramiczne okna, a także w zależności od kondygnacji – balkony, loggie, tarasy lub ogródki.

Dodatkowo, w garażu podziemnym przewidziano parking, komórki lokatorskie i rowerownie. Dla komfortu i bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców na parterze budynku będzie znajdowała się recepcja, a cały kompleks wyposażony zostanie w system ochrony całodobowej.

– Dbamy zarówno o funkcjonalne planowanie powierzchni poszczególnych mieszkań, jak i aranżowanie atrakcyjnych przestrzeni wspólnych, tak aby spełniały one wysokie standardy i zapewniały komfort przyszłym mieszkańcom. Zastosowanie tych zasad przy projektowaniu Osiedla przy Arkadii wraz z doskonałą lokalizacją inwestycji sprawiły, że klienci widzą w tym kompleksie swój potencjalny dom. Jak pokazują dotychczasowe wyniki sprzedaży i bardzo duże zainteresowanie pierwszymi trzema etapami, jest to również osiedle chętnie wybierane pod kątem lokowania kapitału i zakupu mieszkań pod wynajem – powiedział Przemysław Sacha, dyrektor sprzedaży i marketingu spółki Dantex.

Cena mkw. mieszkania w czwartym etapie Osiedla przy Arkadii rozpoczyna się od 8800 zł brutto. Osiedle przy Arkadii stanowi doskonały wybór dla osób aktywnych, ceniących oszczędność czasu i miejski styl życia. Sąsiedztwo Centrum Handlowego Arkadia i Domu Mody KLIF, bliskość biznesowego centrum stolicy, placówek oświatowych i terenów rekreacyjnych oraz dogodny dostęp do różnorodnej infrastruktury komunikacyjnej sprawiają, że inwestycja cieszy się dużą popularnością.

W pierwszym etapie Osiedla przy Arkadii wszystkie mieszkania zostały już sprzedane, z kolei w drugiej i trzeciej fazie odpowiednio 95 i 88 proc. lokali znalazło swoich nabywców.

Docelowo, we wszystkich etapach inwestycji powstanie 1 tys. mieszkań. Zakończenie realizacji całego projektu zaplanowano na drugi kwartał 2019 r. Za stworzenie koncepcji architektonicznej osiedla odpowiada firma DAP Projekt, a generalnym wykonawcą jest Dantex.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych