PARTNER PORTALU

Osiedle przy Lesie na finiszu budowy

Elewacje Osiedla przy Lesie już wykończone, patia i place zabaw też gotowe - spółka IMW kończy budowę kolejnego etapu Osiedla przy Lesie na ul. Korkowej w warszawskim Marysinie Wawerskim.

Autor: HouseMarket.pl 04 października 2016 16:23

Inwestycja powstaje w otulinie Lasu Rembertowskiego i Rezerwatu im. Jana III Sobieskiego. Ogrodzony, oświetlony i strzeżony przez całą dobę teren, place zabaw oraz lokale użytkowe – to główne walory Osiedla przy Lesie.

Jego dwa kolejne budynki powstają naprzeciw ukończonego pierwszego etapu inwestycji. Znajdą się w nich mieszkania o powierzchni od 32 mkw. do 115 mkw. w układach od jednopokojowych do czteropokojowych. Lokale mają ponadstandardową wysokość 2,70 m. Większość kwalifikuje się do programu Mieszkanie dla Młodych.

Osiedle będzie posiadało infrastrukturę internetową i TV. Ogrzewanie oraz ciepłą wodę zapewni sieć miejska. W podziemiach znajdą się hale garażowe z dostępem do windy. Miejsca garażowe nie są obowiązkowe. Podziemne kosztują 25 tys. zł, a zewnętrzne – 15 tys. zł.

Bieżące koszty utrzymania, czyli czynsz na istniejącym osiedlu wynosi 3,60 zł za mkw. powierzchni użytkowej. Spółka deweloperska IMW planuje zakończenie budowy Osiedla przy Lesie w czwartym kwartale 2016 roku.

Osiedle Przy Lesie to enklawa spokoju i wypoczynku, jednocześnie z bardzo dogodną komunikacją do centrum: pętla autobusowa w odległości 200 m od osiedla zapewnia dojazd do większości dzielnic Warszawy. Niedaleko jest do linii SKM (stacja Rembertów) i WKD (stacja Gocławek). Łatwy dojazd samochodem zapewnia bliskość ciągów komunikacyjnych (Marsa – Trasa Siekierkowska – Trasa Łazienkowska).

Dobrze przygotowane ścieżki spacerowe i rowerowe w lesie, teren rekreacyjny „Syrenka” z boiskami, bieżnią, skateparkiem i ścianką wspinaczkową w pobliżu, stanowią doskonałe miejsce do aktywności fizycznej dla rodzin przez cały rok. Atutem tej lokalizacji jest też bezpośrednie sąsiedztwo przedszkoli i obiektów handlowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych