PARTNER PORTALU

Osiedle Przy Zamku – otwarcie domu pokazowego

ATM Inwestycje zaprasza w sobotę 12 marca na otwarcie domu pokazowego na Osiedlu Przy Zamku. Inwestycja położona jest 800 metrów od Zamku Topacz.

Autor: HouseMarket.pl 08 marca 2016 11:14

Dom pokazowy na Osiedlu Przy Zamku jest już gotowy. Warto go zobaczyć na żywo, bo doskonale ilustruje możliwości urządzenia bliźniaków powstających na Osiedlu Przy Zamku II i III.

Inwestycja położona jest w Ślęzie (gm. Kobierzyce), 5 min. od granicy Wrocławia. W drugim etapie, którego realizacja zakończy się w drugim kwartale 2016 roku powstanie 28 domów, 24 domy z trzeciego etapu będą gotowe pod koniec br.

Tradycyjna forma i stonowana kolorystyka elewacji nawiązują do zabytkowej architektury Zamku Topacz, wpisując się w okoliczną zabudowę. Każdy dom składa się z parteru, poddasza użytkowego oraz antresoli.

Na parterze znajduje się przestronny salon, kuchnia i łazienka. Wyższa kondygnacja, doświetlona przez liczne okna połaciowe, stać się może doskonałym miejscem na sypialnię, pokoje dziecięce, garderobę lub pracownię. Wszystkie domy posiadają ogródki. Wygodny dojazd do posesji oraz parkowanie umożliwi podjazd, wiata garażowa i dwa miejsca postojowe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych