PARTNER PORTALU

Osiedle Radnych 2. Domy w stylu modernizmu

Realizowane przez Warpol Development Osiedle Radnych 2 w Józefosławiu składa się z czterech małych budynków mieszkalnych wraz z garażem podziemnym. Architektura budynków jest prosta i elegancka w formie, nawiązuje do najlepszych wzorców modernizmu.

Autor: HouseMarket.pl 06 kwietnia 2017 10:42

W budynkach A i B zaprojektowano po 12 lokali mieszkalnych, w budynkach C i D - po dziewięć. Mieszkania mają metraże od 31,55 mkw. do 74,54 mkw., w układach od jednopokojowych do czteropokojowych.

W każdym domu znajdzie się jedna klatka schodowa. W obiektach C i D dodatkowo windy przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych. W kondygnacji podziemnej zlokalizowany jest garaż, śmietnik oraz pomieszczenia techniczne. Architektura budynków jest prosta i elegancka w formie, nawiązuje do najlepszych wzorców modernizmu.

Dojazd i dojście do budynków oraz utwardzenie przejść na terenie inwestycji będzie wykonane z kostki brukowej. Działka znajduje się ok. 2,5 km od ul. Puławskiej. Prowadzi do niej droga z ulicy Radnych poprzez Wilanowską i Geodetów (bliżej Warszawy) lub z ulicy Radnych poprzez Wilanowską i Energetyczną (Piaseczno).

Lokalizacja zapewnia dobrą komunikację z infrastrukturą Piaseczna, Mysiadła i Ursynowa oraz prosty dojazd do centrum Warszawy i metra. Istniejący i projektowany przebieg obwodnic Warszawy w odległości 10 km od projektowanego osiedla podnosi jego atrakcyjność komunikacyjną.

W otoczeniu terenu inwestycji, od strony północnej i wschodniej znajdują o się tereny zabudowane budynkami mieszkalnymi o wysokości trzech kondygnacji, z dachami płaskimi. Po drugiej stronie ulicy Radnych zlokalizowane jest Osiedle Cekop – budynki jednorodzinne o wysokości dwóch kondygnacji. W części zachodniej działki stoi dom jednorodzinny, dwukondygnacyjny.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych