PARTNER PORTALU

Osiedle Recanto. Zobacz, jak wygląda na wizualizacjach

Od lipca ruszyła przedsprzedaż mieszkań w ramach osiedla Recanto. Przy ulicy Senatorskiej w Łodzi powstanie w sumie 259 mieszkań zlokalizowanych w pięciu pięciopiętrowych budynkach. Tak prezentują się na zdjęciach.

Autor: housemarket.pl 20 września 2017 11:09

Niska, dopasowana do otoczenia zabudowa, jak też sama lokalizacja inwestycji sprawiają,
że mieszkańcy odnajdą tu spokój i ciszę, nie tracąc przy tym nic z uroków życia miejskiego. Łatwy dojazd do centrum, mnogość szkół, ośrodków zdrowia i punktów usługowych oraz liczne parki
i tereny zielone w okolicy na pewno przypadną do gustu przyszłym mieszkańcom. W ich ręce inwestor Mota-Engil Real Estate Management oddaje szeroki wybór lokali, począwszy od kawalerek o powierzchni 30 metrów, aż do 4-pokojowych, 100-metrowych apartamentów. W każdym z lokali zaplanowano loggię lub balkon, zaś mieszkańcy parteru będą mogli cieszyć się własnymi ogródkami.

W ramach inwestycji Recanto powstanie również parking podziemny oraz naziemne miejsca postojowe z dwoma wyjazdami – na ulicę Senatorską oraz Milionową.

Część wspólną, swoiste wewnętrzne patio, przewidziano jako część wspólną dla mieszkańców – nie zabraknie tam zieleni, placu zabaw dla dzieci i elementów małej architektury.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych