PARTNER PORTALU

Osiedle Remoda: Niska zabudowa w willowej dzielnicy

Remoda to nowe osiedle o niskiej zabudowie, zlokalizowane w willowej dzielnicy Redy przy ul. Długiej, o nowoczesnej architekturze i niepowtarzalnym charakterze zabudowy.

Autor: HouseMarket.pl 23 czerwca 2016 09:08

Wygląd budynków to estetyczna forma dopełniona szkłem zgodnie z aktualnymi trendami architektury użytkowej. W ofercie firma Semeko ma mieszkania dwupokojowe i trzypokojowe z balkonami, tarasami lub ogródkami przydomowymi. Na ostatniej kondygnacji znajdą się lokale powiększone o antresole. W obrębie osiedla znajdą się również lokale usługowe.

Osiedle Remoda składa się z 23 budynków. Niepowtarzalny charakter zabudowy zostały osiągnięty poprzez dodanie ram w kolorze białym wieńczących dach i schodzących wzdłuż elewacji. Kształt dachów nawiązuje do otaczającej osiedle willowej zabudowy jednorodzinnej. Atutem osiedla są duże okna, balkony i tarasy zapewniające optymalne nasłonecznienie pomieszczeń. Wszystkie budynki zaprojektowano jako podpiwniczone i o niskiej zabudowie, różniące się nieznacznie wyglądem.

Na Osiedlu Remoda z niezwykłą starannością zaplanowano miejsca do odpoczynku i spacerów. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach zaaranżowano duży plac zabaw.

Do wyboru są mieszkania o powierzchni od 36 mkw. do 74 mkw. Ceny zaczynają się od 3600 zł za metr kwadratowy. Na etapie budowy możliwa jest indywidualna, dostosowana do własnych potrzeb aranżacja wnętrz. Zmiany zweryfikują i pomogą wprowadzić w życie projektanci Semeko. Dziewięć mieszkań usytuowanych w jednym budynku zapewni przyszłym mieszkańcom spokój i kameralność sąsiedzką.

Uzupełnieniem oferty są miejsca postojowe w halach garażowych, garaże indywidualne i komórki lokatorskie znajdujące się pod każdym z budynków. Oprócz tego na terenie inwestycji znajdą się bezpłatne zewnętrzne miejsca postojowe. Budowa osiedla podzielona jest na etapy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych