PARTNER PORTALU

Osiedle Rodzinny Zakątek będzie większe

Trwa sukcesywna rozbudowa osiedla domów w zabudowie szeregowej w podpoznańskim Błażejewku. Deweloper KM Building rozpoczął właśnie prace związane z budową kolejnego, IV już etapu na osiedlu Rodzinny Zakątek.

Autor: HouseMarket.pl 20 listopada 2015 17:49

Budowa inwestycji w Błażejewku rozpoczęła się w 2013 roku. Do tej pory, w I i II etapie powstały 42 domy, następne 31 buduje się od wiosny, a w rozpoczętym właśnie IV etapie prac powstaną kolejne 72 domy w zabudowie szeregowej.

Deweloper proponuje dwa rodzaje domów o powierzchni 70 i 86 mkw., Wybór segmentu determinuje również wielkość działki, na której położona będzie nieruchomość. Waha się ona między 120, a 300 mkw. Proponowane domy są murowane , piętrowe. Umożliwia to wygodny podział na strefę dzienną i nocną. Na parterze znajdą się kuchnia, przestronny salon z kominkiem i łazienka. Na piętrze zlokalizowane będą sypialnie: dwie (w domach 70 mkw.) lub 3 (w domach 86 mkw.), a także garderoba i łazienka.

- W budynkach mieszkalnych stawiamy przede wszystkim na jakość, zarówno materiałów, jak i samego wykończenia. Klient otrzyma dom o podwyższonym stanie deweloperskim – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building. Dodatkowo w ramach IV etapu zrealizowany zostanie pawilon handlowo-usługowy oraz plac zabaw o powierzchni aż 300 mkw. Deweloper zadba również o zagospodarowanie terenu wokół inwestycji. Powstanie brukowana droga dojazdowa, oświetlenie, kompletne ogrodzenie i trawniki. Mieszkańcy otrzymają również podjazd dla samochodów, przestronne tarasy z piaskowca i pergole.

Deweloper zapewnia, że pierwsze domy zostaną przekazane mieszkańcom już pod koniec IV kwartału 2016 roku, a cały IV etap zostanie sfinalizowany z końcem 2017 roku. Klienci , którzy nie chcą tyle czekać mogą zakupić nieruchomość z III etapu, gdzie termin oddania to II kwartał 2016 roku. Co ważne, ceny zarówno z III jak i IV etapu są na tym samym poziomie. Tym samym dom o powierzchni 70 mkw. kosztuje 259 tysięcy złotych brutto, a większy , 86 mkw. – 309 tysięcy złotych.

Wszystkie domy na osiedlu Rodzinny Zakątek spełniają kryteria rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych. Inwestycja mieści się w malowniczej okolicy, niecałe 20 kilometrów od Poznania. Dogodny dojazd zapewnia droga ekspresowa S11.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych