PARTNER PORTALU

Osiedle Słoneczne. Postaw na dom

Na Osiedlu Słonecznym w Brodowie trwa budowa kolejnych domów w zabudowie szeregowej. Deweloper KM Building stawia dwa szeregi z 14 domami łącznie.

Autor: housemarket.pl 27 października 2017 12:09

Osiedle Słoneczne w Brodowie w okolicach Środy Wielkopolskiej, realizowane jest od 2011 roku. Do tej pory powstało już 110 domów o zróżnicowanych metrażach. Obecnie trwają prace związane z budową dwóch szeregów. Pierwszy z nich będzie liczył 6 domów o powierzchni 86 mkw, a drugi – 8 domów o powierzchni 68 mkw. Cena mniejszych to 220 tys. złotych brutto, a większych – 270 tys. złotych brutto.

Planowany termin ukończenia pierwszych domów to III kwartał 2018 roku.

– Powoli zbliżamy się do zamknięcia pierwszego głównego etapu inwestycji. Tym samym na naszym osiedlu zamieszkają 124 rodziny. O dalszej rozbudowie osiedla poinformujemy potencjalnych klientów z pewnością w przyszłym roku – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Proponowane przez KM Building nieruchomości będą całkowicie zagospodarowane i wykończone od zewnątrz. Wykonany zostanie podjazd z kostki brukowej, zamontowana brama, furtka, taras z piaskowca, pergole i ogrodzenie. Natomiast ogród będzie wysiany trawą. Z kolei wewnątrz domów deweloper zamontuje m.in. okna PCV 3-szybowe, skrzynki i prowadnice rolet zewnętrznych oraz kompletny system grzewczy.

Warto dodać, że wszystkie domy będą posiadały pełną własność i odrębną księgę wieczystą. W sprzedaży są także gotowe już nieruchomości z wcześniejszego etapu inwestycji. Przykładowo skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 89 mkw. i działce – 501 mkw kosztuje 300 tys. złotych brutto, a dom jednorodzinny o powierzchni 128 mkw, na działce 850 mkw - w cenie 399 tys. złotych brutto. Na terenie inwestycji znajduje się także plac zabaw o powierzchni 230 mkw., a w niedalekiej przyszłości powstanie pawilon handlowy oraz wielofunkcyjne boisko.

Co ważne, realizowane domy spełniają także warunki rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Brodowo to mała malownicza miejscowość położona obok Środy Wielkopolskiej. Dojazd z poznańskiego ronda Rataje zajmuje trasą S11 jedyne 25 minut.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych