PARTNER PORTALU

Osiedle Słoneczne w Brodowie coraz większe

Kolejne 34 domy w zabudowie szeregowej oddał do użytku deweloper KM Building na osiedlu Słonecznym w Brodowie koło Środy Wielkopolskiej. Jednocześnie trwa budowa następnych szeregów.

Autor: HouseMarket.pl 23 grudnia 2015 12:32

Osiedle Słoneczne, które powstaje w okolicach Środy Wielkopolskiej, podzielone zostało na dwa główne etapy. Pierwszy z nich ma być gotowy do drugiego kwartału 2017 r. To w jego ramach niedawno deweloper oddał do użytku IV i V szeregowiec.

– Z 34 powstałych domów w zabudowie szeregowej, 75 proc znalazło już swoich właścicieli. Taka dynamika sprzedaży pozwoliła na rozpoczęcie budowy kolejnego, VI i VII szeregowca. Wyprzedziliśmy przyjęte założenia, gdyż rozpoczęcie tych prac było planowane dopiero na przyszły rok – tłumaczy Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Proponowane przez dewelopera domy w zabudowie szeregowej występują w różnych wariantach powierzchniowych. Dom 68 mkw. dostępny jest za 215 tys. zł brutto, z kolei 86 mkw. w cenie 265 tys. zł brutto.

Największy wariant to 90 mkw. w przypadku szeregowca skrajnego z działką narożnikową za 289 tys. zł brutto. Zabudowę szeregową, uzupełniają także domy jednorodzinne, bliźniaki oraz budynki wielorodzinne z czterema mieszkaniami każdy. Te ostatnie posiadają lokale mieszkalne o powierzchni 55 mkw. z działką 80 mkw. lub 56 mkw. z działką 230 mkw.

Mniejsze mieszkanie kosztuje 179 tys. zł brutto, większe 189 tys. zł brutto. Co ważne, wszystkie domy można zakupić z dopłatą w ramach rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Osiedle Słoneczne w 2021 r. ma liczyć łącznie 299 domów. Jest to jedna z większych inwestycji mieszkaniowych w okolicach Poznania.

Warto zaznaczyć, że na inwestycji znajduje się także plac zabaw o powierzchni 230 mkw., a w niedalekiej przyszłości powstanie pawilon handlowy o powierzchni 450 mkw. oraz wielofunkcyjne boisko. Dojazd z poznańskiego ronda Rataje zajmuje trasą S11 20 minut.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych