PARTNER PORTALU

Osiedle Sokołówka. Budowa dobiegła końca

Dobiegła końca budowa osiedla Sokołówka II na łódzkim Julianowie - kolejna duża inwestycja SGI w Łodzi. Pierwsi lokatorzy odbierali klucze do wymarzonych mieszkań. Część z nich rozpoczęła już remonty.

Autor: housemarket.pl 23 lutego 2018 12:17

Osiedle Sokołówka to udane połącznie nowoczesnej architektury z klasyczną estetyką. Jest to jedno z nielicznych osiedli w Łodzi, które znajdują się nad wodą. W pobliżu jest duży staw. Nowe budynki wpisują się w naturalne ukształtowanie terenu, a bliskość terenów zielonych jest jednym z największych atutów tej inwestycji.

Sokołówka II powstała jako uzupełnienie zamieszkałego już osiedla Sokołówka I. W drugim etapie inwestycji powstały dwa siedmiopiętrowe budynki, których architektura, kolorystyka elewacji i wysoki standard wykonania, nawiązują do całości osiedla. W obu budynkach jest łącznie 88 mieszkań, powstały też 74 miejsca parkingowe w podziemnej hali, a także zewnętrzne miejsca parkingowe i komórki lokatorskie. Zadbano również o przestronny plac zabaw dla dzieci.

- Większość lokali została już sprzedana - zdradza Małgorzata Śniegocka, dyrektor ds. sprzedaży SGI w Łodzi - W ofercie pozostały jeszcze mieszkania trzypokojowe - około 74 mkw i czteropokojowe - 91 mkw, a także apartamenty około 140 i 160 mkw. Warto przyjrzeć się naszej ofercie, mieszania są bowiem bardzo funkcjonalne i zaprojektowane tak, by zapewnić jak największy komfort nowym właścicielom - dodaje Śniegocka - Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego łódzkiego biura sprzedaży przy ulicy Tylnej.

Osiedle Sokołówka cechuje bardzo dobra jakość wykończenia, zarówno mieszkań, jak i części wspólnych. Każdy lokal został wyposażony w balkon lub taras, a także w antywłamaniowe drzwi wejściowe i okna PCV. Osiedle jest ogrodzone i monitorowane, co ma duży wpływ na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców, mieści się tu również portiernia ochrony.

Osiedle Sokołówka znajduje w zacisznej dzielnicy Łodzi - Julianowie. Nowoczesne budynki położone są tuż nad malowniczą rzeką Sokołówką oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Julianowskiego. Dzięki takiemu usytuowaniu, mieszkańcy mają możliwość codziennego korzystania z bliskości natury, ciszy, czystego powietrza i licznych terenów rekreacyjnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych