PARTNER PORTALU

Osiedle Spektrum jeszcze większe

Gdański Euro Styl z grupy Dom Development rozpoczął sprzedaż 232 lokali w ramach II etapu Osiedla Spektrum zlokalizowanego przy ulicy Obrońców Wybrzeża w północnej części Gdańska-Przymorze.

Autor: housemarket.pl 15 grudnia 2017 14:22

II etap inwestycji Spektrum został zaprojektowany jako zespół pięciu budynków o konstrukcji kaskadowej i wysokości od 3 do 17 pięter. Osiedle Spektrum o rozwiniętej infrastrukturze komunikacyjnej i usługowo-handlowej, zlokalizowane jest w sąsiedztwie nadmorskiego Parku im. R. Reagana. Wyjątkowa lokalizacja, bliskość molo, malowniczych plaż i rozpościerająca się z budynków osiedla panorama na Zatokę Gdańską to silne atuty inwestycji.

Poza nadmorskim otoczeniem sprzyjającym aktywności, bezpośrednio na terenie I i II etapu osiedla znajdują się: teren rekreacyjny, plac zabaw dla najmłodszych i nowoczesne rolkowisko. Przekazanie lokali w ramach II etapu nastąpi w dwóch terminach: do 31.01.2020 r. oraz do 15.09.2020 r.

Projekt budynków przygotowała pracownia architektoniczna Stalprojekt

W budynkach II etapu znajdą się łącznie 232 lokale, w tym 216 mieszkań oraz 16 lokali usługowych.

Projekt osiedla wyróżnia się oryginalną bryłą i zróżnicowaną wysokością budynków. Liczne przeszklenia w budynkach wkomponują się w miejskie i nadmorskie otoczenie, co dodatkowo nadaje .lekkiego i nowoczesnego charakteru.

Klienci mogą wybrać przestronne i funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanej strukturze i powierzchni. Mieszkania będą posiadały tarasy, balkony lub loggie.

Ceny mieszkań kształtują się od 6 900 zł mkw. do 11 700 zł mkw, a ich powierzchnia od 31,44 mkw. do 102, 29 mkw.

Lokale usługowe w nowych budynkach przewidziane są w metrażach od 25,05 mkw. do 125,49 mkw. Ich ceny kształtują się od 9 tys. zł mkw. do 12 500 zł mkw.

Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz zajmie się wykończeniem mieszkania „pod klucz” w trzech wariantach: standardowym, optymalnym oraz premium.

Dla mieszkańców II etapu przewidziano miejsca parkingowe w dwupoziomowych parkingach podziemnych, będzie to 267 miejsc postojowych w cenach od 28 tys. zł do 33 tys. zł.

Na terenie II etapu Spektrum znajduje się również 36 miejsc postojowych zewnętrznych przewidzianych na potrzeby parkowania klientów lokali usługowych. Przewidziano także komórki lokatorskie w cenie 2 200 zł mkw lub opcjonalnie pomieszczenia na jednoślady w cenie 1 200 zł mkw. Ponadto w każdym z budynków zaplanowano wózkarnię z rowerownią wyposażoną w stojaki oraz zestaw narzędzi do samodzielnego serwisowania pojazdów. Teren osiedla będzie monitorowany.

Osiedle Spektrum zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które cenią sobie komfort oraz wygodę, bliskość natury w połączeniu z miejskim życiem. Mieszkańcy wyższych pięter będą mogli cieszyć się ciekawym widokiem na Zatokę Gdańską. Dzięki wyjątkowej lokalizacji osiedla Spektrum korzystanie z rekreacyjnych terenów nadmorskich - rozległej plaży, rozbudowanych ścieżek rowerowych czy atrakcji znajdujących się w pobliskim parku Reagana może być codzienną przyjemnością - mówi Ewa Nowicka, Dyrektor Sprzedaży w firmie Euro Styl. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych