PARTNER PORTALU

Osiedle Sportowa gotowe do końca 2015 r.

30 mieszkań liczy nowa inwestycja spółki Włodarzewska Development. Ceny za mkw. wahają się od 3,6 do 4,5 tys. zł.

Autor: HouseMarket.pl 25 maja 2015 09:49

 

Według ekspertów nieruchomości głównym kryterium wyboru mieszkania w przypadku lokalizacji podmiejskich jest dobra komunikacja ze stolicą oraz możliwość kupienia większego metrażu w lepszej cenie. Decydując się na mieszkanie o powierzchni około 55 mkw. w podwarszawskim Brwinowie można liczyć na oszczędność rzędu 40 procent wartości mieszkania.

- Zakup mieszkania pod Warszawą z reguły oznacza mniejszy wydatek w zamian za większy metraż. Zainteresowanie kupujących utwierdza nas w przeświadczeniu, że nabywcy poszukują atrakcyjnych cenowo inwestycji, a jednocześnie dobrze skomunikowanych z Warszawą. Decydując się na mieszkanie o powierzchni około 55 mkw. poza miastem można liczyć na oszczędność rzędu nawet 40 procent wartości mieszkania. I tak w przypadku inwestycji w Brwinowie, dwupokojowe mieszkanie będzie nas kosztować niewiele ponad 190 tys. zł –mówi Łukasz Majcher z Włodarzewska Development.

W ramach nowego zadania inwestycyjnego przy ul. Sportowej w Brwinowie powstaje właśnie budynek, a w nim 30 mieszkań od 50 mkw. do 68mkw. Ceny mieszkań kształtują się od 3,6 do 4,5 tys. zł/mkw. Bliskość węzłów komunikacyjnych, w tym także linii kolejowej zapewnia szybki i łatwy dojazd do centrum Warszawy, zajmujący zaledwie 30 minut. Inwestycja powstała z myślą o osobach, które cenią spokój i ciszę, a jednocześnie dogodną komunikację z centrum Warszawy. W pobliżu osiedla znajduje się Galeria Brwinów. Sąsiedztwo centrum handlowego umożliwia mieszkańcom łatwy dostęp do kilkudziesięciu sklepów i punktów usługowych.

Planowany termin realizacji nowego zadania inwestycyjnego przypada na IV kwartał 2015 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych