PARTNER PORTALU

Osiedle Stacja Kazimierz na Woli schodzi na pniu

Już ponad 50 procent mieszkań inwestycji Stacja Kazimierz na Warszawskiej Woli znalazło już swoich właścicieli. Ze 175 oferowanych lokali do nabycia pozostało tylko 88.

Autor: housemarket.pl 17 sierpnia 2017 09:50

Stacja Kazimierz to osiedle, które doskonale uzupełnia zabudowę dynamicznie rozwijającej się Woli. Inwestycja znajduje się przy ul. Jana Kazimierza w bliskim sąsiedztwie parków Szymańskiego i Sowińskiego, Dworca Zachodniego oraz znaczących instytucji kultury, m.in. Stacji Muzeum, niegdyś kolejowej stacji w Warszawie.

Osiedle jest usytuowane blisko centrum miasta, co  pozwala jego mieszkańcom na korzystanie z bardzo bogatej oferty kulturowo-edukacyjnej i handlowo-usługowej. W niedalekiej odległości znajdują się też liczne szkoły, przedszkola, uczelnie wyższe oraz centra handlowe.

- Realizując przyjętą strategię dążymy do szybkiej zabudowy naszego banku ziemi, co sprawia, że stale poszerzamy i wzbogacamy ofertę, czyniąc ją bardzo zróżnicowaną. W naszym portfelu znajdują się inwestycje zlokalizowane w peryferyjnych, zielonych i dobrze skomunikowanych rejonach dużych miast, ale także takie, jak Stacja Kazimierz, które oferują mieszkańcom niemal natychmiastowy dostęp do śródmieścia – mówi Dariusz Krawczyk, prezes zarządu Polnord. 

Mieszkania w inwestycji Stacja Kazimierz dostępne są w metrażach od 29 mkw. do 104 mkw.

Wyjątkowym udogodnieniem dla mieszkańców jest kameralne położenie mieszkań – od 2 do maksymalnie 4 lokali na jednym piętrze, a także dziedziniec z oświetlonym deptakiem i wiśniowymi drzewami, zaprojektowane na ponad 4,6-hektarowym terenie.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych