PARTNER PORTALU

Osiedle Stella gwiazdą Bemowa

Na tle zieleni Bemowa, w pobliżu jednej z głównych arterii dzielnicy, ulicy Człuchowskiej, powstaje osiedle Stella. Inwestycję wyróżni najwyższy budynek Bemowa, który wznosząc się na wysokość 50 metrów, zapewni widok na panoramę Warszawy.

Autor: HouseMarket.pl 11 lipca 2016 10:23

Profbud zamierza rozpocząć budowę osiedla Stella na warszawskim Bemowie jeszcze w lipcu 2016 r. Budynek mieszkalno-usługowy będzie oparty na planie litery „U”, z wyraźnym podziałem na pięć, siedem i piętnaście kondygnacji. Obiekt pomieści 135 mieszkań o powierzchni od 26 mkw. do 147 mkw. w układach: od jednego do pięciu pokoi.

Lokale zlokalizowane na szóstej, ósmej i piętnastej kondygnacji posiadają tarasy. Na parterze i pierwszym piętrze zaplanowano lokale usługowo-handlowe.

W dwupoziomowym garażu podziemnym znajdą się 162 miejsca postojowe, w tym cztery miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych. Deweloper zapewni również oświetlenie osiedla – lampy wysokie i niskie zostaną umieszczone wzdłuż alejek.

Projekt przewiduje też patio z chodnikami, terenem zielonym z niską roślinnością, krzewami i przestrzeniami odpoczynku dla mieszkańców oraz małą architekturą.

Planowany termin zakończenia pierwszego etapu osiedla Stella to pierwszy kwartał 2018 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych