PARTNER PORTALU

Osiedle Stella. Rusza drugi etap inwestycji

Już w czwartym kwartale b.r. ruszy budowa drugiego etapu warszawskiego osiedla Stella. W pobliżu skrzyżowania ulic Człuchowskiej i Siemiatyckiej  powstają dwa budynki liczące trzynaście kondygnacji. Obecnie trwa przedsprzedaż mieszkań w nowym etapie inwestycji.


Autor: housemarket.pl 03 października 2017 15:33

Powstający drugi etap osiedla Stella – nazywanego „Gwiazdą Bemowa” – będzie składał się z dwóch budynków, których dominanty będą liczyły 13 kondygnacji. W drugim etapie znajdą się 184 mieszkania o metrażach od 26 do 172 m kw. Osiedle zostało zaprojektowane przez pracownię architektoniczną Mąka Sojka Architekci, zaś inwestorem jest Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Rozłogi”. Budynki Stelli charakteryzuje minimalistyczna, neomodernistyczna architektura. W ukrytych podcieniach znajdować się będą lokale usługowe. Według generalnego realizatora – warszawskiej firmy Grupa Profbud – głównym atutem Stelli jest imponujący widok na panoramę miasta, który będzie się rozciągać z najwyższych pięter obu etapów.

Warto zamieszkać na Bemowie

Bemowo jest dzielnicą rozciągającą się wzdłuż zachodnich granic Warszawy. Zamieszkuje ją około 116 tys. osób. Charakterystycznymi miejscami dzielnicy są zabytkowe forty oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Zielone zaplecze Bemowa, do którego możemy zaliczyć np. Fort Bema czy Park leśny Bemowo, są idealnymi miejscami, dającymi wiele możliwości wypoczynku – od weekendowych rodzinnych spacerów po codzienny jogging, pozwalający zadbać o dobrą kondycję.  

Budowa pierwszego etapu osiedla Stella rozpoczęła się w lipcu ubiegłego roku i mieszkańcy będą mogli odebrać swoje klucze w drugim kwartale 2018 roku. Natomiast ukończenie drugiego etapu planowane jest na IV kwartał 2019 roku.

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych