PARTNER PORTALU

Osiedle Sympatyczne - nie tylko z nazwy. Nowa inwestycja pod Szczecinem

W Warzymicach koło Szczecina powstaje Osiedle Sympatyczne. Jak zapewnia deweloper w projekcie uwzględniono potrzeby przyszłych mieszkańców, w tym: ciszę, sąsiedztwo zieleni i bezpośredni dostęp do pełnej infrastruktury

Autor: HouseMarket.pl 26 stycznia 2017 11:07

W ramach Osiedla Sympatycznego powstają dwa budynki mieszkalne wielorodzinne, trzykondygnacyjne z kondygnacją podziemną. Całość terenu zostanie ogrodzona tworząc tym samym kameralne, zamknięte osiedle zlokalizowane przy ulicy Do Rajkowa w Warzymicach.

W ofercie osiedla znajdują się jedno- i dwupoziomowe mieszkania o powierzchni od 29 do 109 mkw. Do lokali usytuowanych na parterze przynależą ogródki liczące od 30 do 160 mkw., natomiast każde z mieszkań na piętrze będzie posiadało balkon. Ceny zaczynają się od 4,8 tys. zł/mkw.

W ramach zagospodarowania terenu powstaną pieszo jezdnia, chodniki, zewnętrzne miejsca parkingowe, oświetlenie, nasadzenia oraz plac zabaw.

Spółka Master House - deweloper realizujący inwestycję - planuje jej zakończenie i oddanie do użytkowania na pierwszy kwartał 2018 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych