PARTNER PORTALU

Osiedle Szafirowe na finiszu

Realizacja powstającego w Suchym Lesie Osiedla Szafirowego powoli dobiega końca. Prowadzone są ostatnie prace wykończeniowe.

Autor: HouseMarket.pl 16 lutego 2016 09:59

W ramach osiedla przygotowywanego przez firmę Monday Development powstaje 28 mieszkań jednopoziomowych i dwupoziomowych. Z początkiem wiosny klucze do nowych mieszkań trafią do przyszłych właścicieli.

 Osiedle Szafirowe to pierwsza podmiejska inwestycja realizowana przez spółkę Monday Development. Z tego względu jej lokalizacja, Suchy Las, została skrupulatnie wybrana. Miejscowość jest jedną z najbardziej pożądanych podmiejskich lokalizacji, głównie za sprawą niewielkiej odległości od centrum Poznania oraz dobrze rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. Prace związane z realizacją pierwszego etapu Osiedla Szafirowego powoli dobiegają końca.

– Obecnie realizowane są prace elewacyjne oraz prace związane z zagospodarowaniem terenu od strony ul. Sucholeskiej. Jednocześnie systematycznie wykańczamy wnętrza mieszkań do ustalonego standardu deweloperskiego – mówi Tomasz Kozioł, kierownik projektu.

W I etapie inwestycji deweloper przygotował 28 mieszkań, jednopoziomowych i dwupoziomowych w niskiej zabudowie.

– Osiedle Szafirowe proponuje bardzo zróżnicowane typy lokali. To właśnie ze względu na tą różnorodność i bardzo atrakcyjną lokalizację, inwestycja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem klientów. 60 proc. mieszkań zostało już sprzedanych. Obecnie w ofercie pozostały lokale o metrażu 76 do 137 mkw. – mówi Iwona Chmielewska z Monday Development.

Mieszkania na Osiedlu Szafirowym dostępne są w cenie już od 4600 zł za mkw. Lokale w budynku A są mieszkaniami w zabudowie szeregowej z przynależnymi garażami i ogródkami. Budynek B, oferuje klasyczne mieszkania z wejściami z klatki schodowej. Do lokali na parterze przyporządkowane są przydomowe ogródki, zaś mieszkania na 2 piętrze dysponują dodatkowymi powierzchniami na poddaszu.

Uwagę przykuwa także sąsiedztwo inwestycji. Po sąsiedzku znajduje się Galeria Sucholeska z wieloma sklepami, restauracjami i klubem fitness. Nieopodal jest też Aquapark Octopus oraz Sucholeskie Centrum Kultury. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy komunikacji podmiejskiej, z którego w szybki sposób możemy dostać się do stolicy Wielkopolski.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych