PARTNER PORTALU

Osiedle Tęczowe chwali się pierwszym budynkiem

Kończy się budowa pierwszego budynku Osiedla Tęczowego przy ul. Filtrowej w Bydgoszczy. Inwestor rozpoczął już wznoszenie kolejnego bloku. W drugiej połowie roku ruszą też następne realizacje.

Autor: HouseMarket.pl 20 stycznia 2016 15:13

Kompleks budynków nawiązywać ma kolorystyką do barw tęczy. Realizacja inwestycji rozpoczęła się w ubiegłym roku budynkiem wielorodzinnym F-3. Wnosi on do tęczy barwę niebieską. W związku z zakończeniem budowy inwestor, Spółdzielnia SIM zaprasza na prezentację budynku.

Drzwi otwarte odbędą się w sobotę 23 stycznia w godzinach od 9. do 18. Będzie można zobaczyć m.in. wszystkie mieszkania i standard wykończenia. W budynku powstały także mieszkania dwupoziomowe z antresolą.

Jak informuje bydgoski magistrat, w grudniu bieżącego roku inwestor rozpoczął też prace nad drugim budynkiem F-4. Wniesie on do Tęczowego Osiedla barwę żółtą. W połowie przyszłego roku planowane jest rozpoczęcie trzeciego budynku F-11 z elementami barwy fioletowej. Docelowo inwestor zamierza wznieść około 10 budynków z różnymi akcentami kolorystycznymi.

Zostaną one wyposażone w windy, a w części podziemnej projektowane są garaże. Osiedle będzie też składało się z domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oznaczonych jako F-1. Planowane rozpoczęcie budowy tego etapu to druga połowa przyszłego roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych