PARTNER PORTALU

Osiedle Vis a Vis Wola. Zobacz jak prezentuje się na zdjęciach

W samym sercu warszawskiej Woli powstanie nowe osiedle Vis a Vis Wola. W ramach inwestycji powstaną dwa budynki mieszkalne. Zobacz jak prezentuje się na zdjęciach.

Autor: housemarket.pl 02 sierpnia 2017 11:30

Osiedle Vis a Vis Wola powstanie przy głównej arterii dzielnicy – Alei Prymasa Tysiąclecia 83 na warszawskiej Woli. Inwestycja zakłada budowę dwóch budynków mieszkalnych z podziemnymi garażami oraz dziedzińcem rekreacyjnym. W niższej zabudowie znajdą się mieszkania z dużymi balkonami. W części o zróżnicowanej wysokości (od 1 do 9 kondygnacji nadziemnych) mieszkania osiągną większe metraże. W sumie powstanie 213 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej
12 tys. mkw. 

W podziemiu przewidziano również miejsce na rowerownię i wózkownię, komórki lokatorskie, jak i pomieszczenia techniczne łącznie z wbudowaną trafostacją. Dachy budynków będą płaskie, co stworzy mieszkańcom możliwość wykorzystania tych przestrzeni jako tarasy. Nad garażem podziemnym zaprojektowano z kolei zielone dachy.

Projektowany zespół mieszkalny na Woli będzie wyróżniał się współczesną formą architektoniczną, różnorodną strukturą kondygnacyjną oraz wyeksponowaniem parteru usługowego. Oba bloki połączy wewnętrzny plac zieleni z oczkiem wodnym i przestrzenią rekreacyjną dla mieszkańców.

Planowany termin rozpoczęcia sprzedaży lokali mieszkalnych: przełom II i III kwartału 2017 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych