PARTNER PORTALU

Osiedle Vitalia we Wrocławiu już w sprzedaży

Ronson Development rozpoczął sprzedaż osiedla Vitalia przy ul. Jutrzenki na wrocławskiej Klecinie. W pierwszym etapie powstaje 139 mieszkań o powierzchniach od 36 mkw. do 123 mkw.
Autor: HouseMarket.pl 18 lutego 2016 10:38

Inwestycję Ronsona będzie wyróżniać szeroki pakiet benefitów, z których będą mogli skorzystać mieszkańcy osiedla. Zakończenie budowy pierwszego etapu planowane jest na drugi kwartał 2017 r.

– Dotychczas Ronson we Wrocławiu zrealizował dwa etapy dobrze przyjętego osiedla Impressio w dzielnicy Krzyki. Teraz do szerokiej sprzedaży włączamy Vitalię, którą wyróżnia pakiet wyjątkowych benefitów dla mieszkańców. Naszym celem jest, aby na osiedlach Ronsona nie tylko dobrze się mieszkało, ale również przyjemnie spędzało czas – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Osiedle Vitalia położone jest w kameralnej i zielonej części Kleciny przy ul. Jutrzenki. Vitalia to unikalny projekt architektoniczny, który wyróżnia przemyślany koncept z wieloma udogodnieniami dla mieszkańców. Tradycyjne, brukowane uliczki ustąpiły miejsca skwerowi, ścieżkom spacerowym i osiedlowym placom aktywnego wypoczynku. Obszerny plac zabaw, plac z fontannami, boisko, siłownia oraz stacja rowerowa położone pośród zieleni będą doskonałym miejscem do aktywności fizycznej dla rodzin przez cały rok.

Docelowo osiedle Vitalia będzie liczyć ok. 300 mieszkań. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Karmar, a projekt architektoniczny został przygotowany przez pracownię ABART.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych