PARTNER PORTALU

Osiedle w Cyklamenach w programie MdM

TW Deweloper buduje w podpoznańskich Plewiskach Osiedle w Cyklamenach. Domy jednorodzinne objęte są programem MdM.

Autor: Housemarket.pl 20 kwietnia 2015 14:24

Osiedle w Cyklamenach w podpoznańskich Plewiskach tworzą dwa szeregi domów jednorodzinnych po pięć domów w każdym szeregu. Wszystkie domy posiadają balkony, ogródki, garaże i miejsca parkingowe przed garażami. Są to domy dwukondygnacyjne z poddaszem użytkowym o powierzchni 134,7 m kw.

Wszystkie budynki będą wykonane w wersji TERMO, co pozwala na bardzo duże oszczędności energetyczne, a tym samym w sposób istotny obniżą koszty eksploatacyjne domów. Oferowane domy budowane są w technologii murowanej i oddawane są w stanie deweloperskim. Wszystkie domy będą miały 4 ściany  w ten sposób idealnie wygłuszą sąsiedztwo sąsiada. Domy są jednopiętrowe tj. parter i piętro. Nasz klient posiada bardzo duży wpływ na końcowy efekt budowlany, a wszystko dzięki temu, że stawiamy na pełną indywidualizację i współkreację wnętrz przez przyszłych właścicieli.

Cena metra kwadratowego domów, w zależności od metrażu działki, waha się od 3,3 do 3,5 tys. zł/mkw. Oferta mieści się w limicie programu Mieszkanie dla młodych.

 

 

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych