PARTNER PORTALU

Osiedle Wiślane Tarasy: Nowy budynek w sprzedaży

Inter-Bud Developer wprowadził do sprzedaży ostatni z sześciu budynków na osiedlu Wiślane Tarasy w Krakowie. Inwestycja mieści się pomiędzy ul. Grzegórzecką a Wisłą.

Autor: HouseMarket.pl 11 stycznia 2016 12:24

Budynek posiada miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz przed budynkiem, a w każdej klatce jest winda osobowa. Do dyspozycji mieszkańców są także komórki lokatorskie.
Architekturę budynków w układzie amfiteatralnym, charakteryzują duże powierzchnie przeszklone, ogrody zimowe oraz przestrzenne tarasy widokowe. Deweloper zachęca przyszłych mieszkańców do wirtualnego spaceru po osiedlu.

Wiślane Tarasy posiadają całodobowy monitoring wizyjny, obejmujący wejścia do klatek, wjazdy do garażu podziemnego, jak również otoczenie budynków. Zagospodarowanie zespołu mieszkaniowego to ciekawe rozwiązania funkcjonalne i stylistyczne w zakresie połączenia zaprojektowanej zieleni z utworzonymi wokół alejkami brukowanymi kamieniem naturalnym oraz licznymi trasami rowerowymi. Koncepcja zagospodarowania uwzględnia także fontannę oraz plac zabaw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych