PARTNER PORTALU

Osiedle Wolność już w budowie i sprzedaży

Ruszyła budowa pierwszego z obiektów składających się na Osiedle Wolność – budynku „B”, położonego u zbiegu ulic Wolność i Grochowej w Radomiu.

Autor: HouseMarket.pl 23 grudnia 2015 11:12

W pierwszym z pięciu etapów inwestycji Osiedle Wolność powstaje budynek narożny „B” usytuowany przy ulicach Wolność i Grochowa.

W etapie „B”, w pięciokondygnacyjnej kamienicy, znajduje się 613 mkw. powierzchni usługowo-handlowej zlokalizowanej na parterze oraz 40 mieszkań na czterech kondygnacjach wyższych i jedno mieszkanie na parterze, co łącznie daje 41 lokali mieszkalnych o powierzchni od 41 do 108 mkw. Każde lokum wyposażone jest w taras, balkon, loggię bądź prywatny ogródek. Dzięki szerokiej ofercie każdy Klient znajdzie mieszkanie odpowiadające indywidualnym potrzebom. W tej części inwestycji powstaje również parking podziemny, który pomieści 29 stanowisk parkingowych. Zwieńczeniem inwestycji jest zielony dach, na który prowadzi cichobieżna winda. Dach zaprojektowano jako przestrzeń rekreacyjną. Powierzchnia zielonego dachu jest przedmiotem sprzedaży klientom zainteresowanym posiadaniem prywatnego ogrodu. Zakładany termin oddania do użytku budynku „B” to IV kwartał 2016 roku.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych