PARTNER PORTALU

Osiedle Wróbla Staw Domy na finiszu

Inpro wprowadził do sprzedaży 18 nowych domów w ramach ostatniego etapu osiedla Wróbla Staw Domy. To już ostatni etap tej inwestycji.

Autor: Housemarket.pl 13 kwietnia 2015 12:29

Wróbla Staw Domy to inwestycja, która składa się  łącznie z 84 domów w zabudowie bliźniaczej
i szeregowej. Osiedle położone jest w malowniczej okolicy przy jeziorze Wróbla Staw w Gdańsku Jasieniu. W sąsiedztwie znajdują się osiedla domów wielorodzinnych realizowanych również przez firmę Inpro.

Inwestycja jest realizowana w czterech etapach. Oprócz 18 domów z ostatniego już etapu, którego zakończenie budowy zaplanowano na 30.05.2016 r., w aktualnej ofercie pozostały jeszcze dwa domy z zakończonego już etapu C oraz trzy domy w ramach etapu D, których koniec realizacji przewidziany jest 30.03.2015 r. Powierzchnia domów wraz z garażem, w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, wynosi od 139,6 do 166,3 mkw. Powierzchnia działek, na których postawione są domy, wynosi od 337 mkw. do 917 mkw. Ceny domu z działką zaczynają się od 815 tys. zł.

Każdy z budynków będzie posiadał garaż oraz ogródek. Dodatkową korzyścią są kolektory słoneczne uwzględnione w standardzie wyposażenia. Domy objęte są 5-letnią gwarancją. W ramach osiedla powstają tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, parkingi naziemne oraz wielofunkcyjne boisko.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych