PARTNER PORTALU

Osiedle Zielona Dolina II wznosi się coraz szybciej

Deweloper osiągnął już stan surowy otwarty osiedla Zielona Dolina II, doprowadzając do końca prace budowlane pierwszego etapu inwestycji. Planowany termin zakończenia budowy to  pierwszy kwartał 2017 r.

Autor: HouseMarket.pl 21 kwietnia 2016 10:12

Pod koniec stycznia 2016 roku deweloper zakończył stan „zero” pierwszego etapu osiedla Zielona Dolina II. Dziś widoczne są już cztery kondygnacje budynku w stanie surowym otwartym. Budowa przebiega w założonym tempie, wyprzedzając nieco harmonogram - w większości budynków trwają już prace z zakresu stolarki otworowej PCV.

Generalny wykonawca projektu prognozuje, że drugi etap budowy osiedla, a więc realizacja stan surowego zamkniętego, zakończy się na przełomie lipca i sierpnia br.

Osiedle domów wielorodzinnych zawierać będzie łącznie 864 mieszkania, z czego na początku powstanie 321 lokali. Tym, co wyróżnia inwestycję pośród innych propozycji na rynku deweloperskim, jest niska zabudowa, najbardziej poszukiwane metraże od 22,7 mkw. do 60 mkw. oraz atrakcyjny czynsz.

– Na osiedlu Zielona Dolina II można nabyć lokale objęte programem MdM w cenie od 5100 zł za mkw. Potencjalni nabywcy mogą również liczyć na 80 tys. zł dopłaty do kredytu mieszkaniowego. Niewielki metraż mieszkań jest doskonałym rozwiązaniem dla singli i młodych małżeństw. Istnieje jednak możliwość stworzenia niepowtarzalnej przestrzeni mieszkaniowej poprzez połączenie dwóch lokali, a niska cena za mkw. z pewnością spełni potrzeby i oczekiwania klientów, których nie stać na większe mieszkanie w Centrum – mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży.

Deweloper rozpoczął jednocześnie 8 marca budowę inwestycji Zielona Dolina III. Osiedle Zielona Dolina położone jest na warszawskiej Białołęce, w optymalnym miejscu zarówno dla osób aktywnych zawodowo, jak i ceniących spokój oraz bliskość zielonych terenów rekreacyjnych.

W najbliższej okolicy znajdują się m.in. przedszkola, szkoły, w tym szkoły językowe, Park Jordanowski, pogotowia ratunkowe, przychodnie i liczne sklepy spożywcze. Osiedle znajduje się w niedalekiej odległości od popularnych miejsc wypoczynkowych, takich jak Jezioro Zegrzyńskie czy okolice Narwi i Bugu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych