PARTNER PORTALU

Osiedle Złota Reneta rośnie nad Radunią

Osiedle Złota Reneta to kompleks budynków wielokondygnacyjnych wyróżniających się nowoczesną architekturą, z garażami podziemnymi, pełną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu. Aktualna oferta to mieszkania w budynku C i D, które są w trakcie realizacji.

Autor: HouseMarket.pl 23 czerwca 2016 14:40

Osiedle Złota Reneta powstaje przy ul. Jabłoniowej w Żukowie. Deweloperem jest firma Makurat Invest. Firma Wroński jest generalnym wykonawcą tej inwestycji. Budynki są czteropiętrowe, z mieszkaniami od jednopokojowych do pięciopokojowych o powierzchni od 38 do 99 mkw. Wszystkie kondygnacje i lokale dostępne będą dla osób niepełnosprawnych. Zaprojektowano miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej i naziemne.

Bezpieczeństwo osiedla zapewnią antywłamaniowe drzwi wejściowe do mieszkań oraz korytarze prowadzące do mieszkań oddzielone od klatek schodowych dodatkowymi drzwiami. Deweloper przewidział instalację videodomofonową. Komfort mają zapewnić windy, balkony oraz tarasy zielone dla części mieszkań.

Położenie w sercu Kaszub to doskonała propozycja dla osób szukających mieszkania w wyjątkowym miejscu. Żukowo - miasto nad Radunią w powiecie kartuskim w województwie pomorskim jest zaliczane do aglomeracji gdańskiej. Odległa o 10 km obwodnica Trójmiasta i dobrze rozwinięty układ komunikacyjny gwarantują dogodny dojazd do każdej części Trójmiasta. Tereny rekreacyjne i wypoczynkowe, liczne szlaki turystyczne sprzyjają spokojnemu i harmonijnemu życiu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych