PARTNER PORTALU

Ostatni etap Nowego Tysiąclecia w budowie

Już 1 i 2 kwietnia zostanie uruchomiony trzeci etap sprzedaży osiedla Nowego Tysiąclecia. Osiedle znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji – przy ul. Tysiąclecia 24, pomiędzy ulicą Chorzowską, a Drogową Trasą Średnicową, w przepięknej scenerii parku krajobrazowego.

Autor: HouseMarket.pl 31 marca 2017 10:42

W jego skład wchodzi pięć budynków mieszkalno-użytkowych o łącznej liczbie 610 mieszkań o powierzchni między 28 mkw. a 134 mkw.

Osiedle Nowe Tysiąclecie wyposażone jest we wszystkie elementy i udogodnienia, które sprawiają, że mieszka się w nim wygodnie i przyjemnie. Już przy sprzedaży dwóch pierwszych etapów inwestycji, zauważyliśmy wyraźne zainteresowanie kupujących. Lokale zostały wyprzedane już w trakcie budowy – mówi Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding.

Trzeci etap inwestycji obejmuje 346 mieszkań. Do atutów inwestycji należy bliskość centrum oraz znajdujący się w pobliżu Park Śląski – największy park miejski w Europie, z atrakcjami, takimi jak ogród zoologiczny, wesołe miasteczko, planetarium czy Stadion Śląski. Ponadto dogodna odległość od przystanków komunikacji miejskiej, przedszkoli, szkół oraz punktów usługowych.

Na planie osiedla oprócz zewnętrznych miejsc parkingowych znalazł się także trzykondygnacyjny parking. Dostępne są również komórki lokatorskie. A o bezpieczeństwo mieszkańców i bawiących się na osiedlowym placu zabaw dzieci zadba monitoring.

W lokalach znajdują się duże okna – 240 x 230 cm, przeszklone balkony oraz tarasy, z których mieszkańcy najwyższych pięter będą mogli podziwiać imponującą panoramę Katowic i Śląska. Z kolei lokatorzy, którzy zdecydują się na mieszkanie na parterze będą mieli do dyspozycji ogródki.

Dużą zaletą są widne kuchnie. Mieszkania zorientowane są na trzy strony świata. Dzięki nośnym ścianom zewnętrznym w lokalu, każdy właściciel swojego M, będzie mógł dowolnie aranżować rozkład pomieszczeń i dostosować go do własnych potrzeb. Całość inwestycji realizowana jest w podwyższonym standardzie deweloperskim.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych