PARTNER PORTALU

Ostatni etap Oazy Wilanów w sprzedaży

Atal wprowadził właśnie do sprzedaży 205 mieszkań oraz 13 lokali usługowych w trzecim etapie osiedla Oaza Wilanów. Ceny lokali zaczynają się od 6,9 tys. za mkw.

Autor: Housemarket.pl 19 października 2015 15:30

Oaza Wilanów III składać się będzie z czterech budynków, które będą komponować się z pozostałymi etapami osiedla. Ta część inwestycji zlokalizowana będzie najbliżej skrzyżowania alei Rzeczypospolitej z aleją Wilanowską. W czteropiętrowych obiektach znajdzie się 205 funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach od 34,30 do 108,44 mkw. i układach od 2 do 4 pokoi. Na terenie inwestycji znajdzie się rozbudowana strefa rekreacyjno - sportowa, a także kameralny staw.

Na zmotoryzowanych czekać będzie 331 miejsc postojowych w garażu podziemnym. Do sprzedaży trafiły również komórki lokatorskie, które będą dużym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców. Na terenie Oazy Wilanów III powstanie również 13 lokali handlowo-usługowych, które pozwolą na szybkie załatwienie codziennych spraw. Będą one zlokalizowane od strony alei Rzeczypospolitej.

Całe osiedle Oaza Wilanów składać się będzie 8 czteropiętrowych, spójnych architektonicznie budynków. W kompleksie znajdzie się łącznie 458 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach pokoi. Z myślą o zmotoryzowanych lokatorach inwestycji powstaną parkingi podziemne, które pomieszczą 710 samochodów, a także dodatkowe naziemne miejsca postojowe. Przemieszczanie wewnątrz budynków ułatwią cichobieżne windy. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będzie 19 lokali handlowo – usługowych.

Oaza Wilanów zaoferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Lokatorzy inwestycji będą mogli skorzystać ze strefy rekreacyjno – sportowej, w której znajdą się boiska do gry w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną, a także ścieżki do biegania. Na terenie osiedla znajdzie się także kameralne jeziorko, a z myślą o najmłodszych mieszkańcach Oazy Wilanów, zaprojektowano trzy nowoczesne place zabaw. Osiedle będzie ogrodzone i dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Do wykończenia budynków posłuży płytka ceramiczna, którą przełamią i podkreślą drewniane elementy. Dachy zostaną utrzymane w ciemnych barwach i będą komponować się z okolicznymi zabudowaniami. Elewacje budynku wewnątrz osiedla będą tworzyły płaszczyzny ścian z loggiami i z ryzalitami. Nowoczesny wygląd obiektów podkreślą balustrady balkonowe, które zostaną przygotowane ze szkła bezpiecznego i konstrukcji stalowej malowanej proszkowo.

Za projekt osiedla odpowiada firma HRA Architekci. Zakończenie prac na trzecim etapie inwestycji przewidziane jest na III kwartał 2017 roku, natomiast planowany termin zakończenia budowy na pierwszym i drugim etapie przewidziane jest odpowiednio w III kwartale 2016 oraz II kwartale 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych