PARTNER PORTALU

Ostatni etap osiedla Wróbla Staw Mieszkania wprowadzony do sprzedaży

W ramach I etapu inwestycji w Gdańsku wprowadzono do sprzedaży łącznie 118 mieszkań w pięciu budynkach. W aktualnej ofercie znajduje się jeszcze 14 mieszkań należących do III etapu, który został ukończony w listopadzie 2014 r., oraz 34 mieszkania z II etapu inwestycji, którego zakończenie planowane jest w III kwartale br.

Autor: housemarket.pl 17 lutego 2015 22:50

Powierzchnia mieszkań wynosi od 25,53 mkw. do 95,96 mkw. Ich cena zaczyna się od 4 600 zł netto za mkw. Mieszkania w ramach inwestycji są objęte programem dopłat Mieszkanie dla Młodych.

Inwestycja Wróbla Staw Mieszkania położona jest w Gdańsku Jasieniu przy jeziorze Wróbla Staw w malowniczej otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Cały projekt osiedla składa się z czternastu trzy i czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych.

Niska zabudowa inwestycji powoduje, że budynki nie konkurują z otaczającą jej przyrodą i nie przytłaczają jej, oferując mieszkańcom poczucie wolności i niezależności. Wróbla Staw Mieszkania to idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju, a jednocześnie doskonałej lokalizacji pozwalającej na szybki dojazd do aglomeracji miejskiej. Osiedle znajduje się zaledwie 5,5 km od centrum Gdańska i jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami miasta.

Do mieszkań na parterze zaprojektowane zostały ogródki. Zaletą osiedla są mieszkania dwupoziomowe, nieczęsto spotykane w budynkach mieszkalnych. W ramach nowej inwestycji zostaną wybudowane tereny zielone, mała architektura, plac zabaw, piwnice, parkingi naziemne oraz hala garażowa. Osiedle będzie ogrodzone i chronione.

Zakończenie realizacji przewidziane jest 30 grudnia 2015 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych