PARTNER PORTALU

Ostatnie mieszkania przy Krasińskiego 58

To już ostatnia szansa, aby zamieszkać na osiedlu Krasińskiego 58. Inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem - w sprzedaży pozostało zaledwie kilka gotowych mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 27 czerwca 2016 11:53

W inwestycji Krasińskiego 58 mieszkanie dla siebie znajdą zarówno zwolennicy mniejszych kawalerek, jak i ekskluzywnych apartamentów. Mieszkania będą znacznie zróżnicowane pod względem metrażu: w inwestycji przewidziane są lokale o powierzchni od 29 mkw. do 159 mkw. Każdy lokal posiadać będzie balkon lub – w przypadku parteru – ogródka.

Nowoczesne osiedle

Nowa inwestycja proponowana przez Home Invest składać się będzie z dwóch pięciopiętrowych budynków. Na poziomie -1 znajdzie się garaż z miejscami postojowymi, a część parteru od ul. Krasińskiego zostanie przeznaczona na lokale usługowo-handlowe. Teren posiadać będzie wewnętrzny dziedziniec oraz plac zabaw dla najmłodszych. Aby zapewnić mieszkańcom jak największe bezpieczeństwo, cały teren będzie ogrodzony
i monitorowany.

Krasińskiego 58 to jedna z kilku inwestycji prowadzonych w Warszawie przez spółkę Home Invest. Obszar żoliborskiego osiedla usytuowanego przy ulicy Krasińskiego i Elbląskiej stanowi uzupełnienie ładu urbanistycznego Zatrasia, dzięki transparentności całego obszaru inwestycji, widocznego poprzez zastosowanie lekkiego, ażurowego ogrodzenia, jak również bezpośredniemu dostępowi mieszkańców dzielnicy do zespołu usług znajdującego się w gotowym budynku.

Spójne połączenie z bujną zielenią przyległego parku zostało z kolei osiągnięte dzięki bogatym nasadzeniom w postaci ozdobnych  drzew i krzewów na łagodnie ukształtowanych skarpach.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych