PARTNER PORTALU

Ostatnie mieszkania w inwestycji Polnord w Wilanowie

Dobra sytuacja na rynku deweloperskim sprzyja nabywcom. Dużym zainteresowaniem osób szukających większego lokum cieszy się Miasteczko Wilanów. W samym jego centrum, w budynku F na osiedlu Śródmieście Wilanów oferta mieszkań została już wyprzedana w ponad 80 proc.

Autor: housemarket.pl 11 sierpnia 2015 10:00

- Rynek mieszkaniowy w Wilanowie pozostaje bardzo aktywny. Pomimo bogatej oferty lokali z rynku wtórnego nabywcy nadal preferują jednak mieszkania nowe, nie tylko ze względu na korzystne warunki cenowe - mówi Tomasz Sznajder, wiceprezes zarządu Polnord SA.

- Klienci poza lokalizacją, zapewniającą kameralność, bliskość zieleni i dobry dojazd do centrum, cenią również możliwość adaptacji wnętrza do swoich potrzeb i standard wykończenia - dodaje.

Śródmieście Wilanów charakteryzuje kameralna i nowoczesna zabudowa. Zlokalizowany przy ulicy Kazachskiej budynek F ma cztery kondygnacje. Klienci mają tu szansę na ostatnie 20 ze 125 wybudowanych mieszkań w najbardziej pożądanych metrażach od 40 do 50 mkw.

Wyróżnikiem Wilanowa są parki, place miejskie, zieleńce, a także zaplanowana zieleń na terenie osiedli. Każde mieszkanie ma taras lub balkon, lokale na parterze mają własne ogródki. Duże, oświetlone dziedzińce wewnętrzne z zielenią i elementami małej architektury dają wytchnienie wszystkim mieszkańcom, a place zabaw bezpieczną rozrywkę dzieciom.

Klienci, którzy nie zdążą, będą mieli jeszcze szansę na własne M w ostatnim obiekcie osiedla Śródmieście Wilanów – budynku E. Powstanie w nim 139 lokali o powierzchni od 32 do 94 mkw., od dwupokojowych po pięciopokojowych. Inną opcją będą 124 mieszkania w Brzozowym Zakątku, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Skarpa Ursynowska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych