PARTNER PORTALU

Ostatnie mieszkania w Oazie przy Włościańskiej

W Oazie przy Włościańskiej, inwestycji na warszawskim Żoliborzu zostało dziewięć mieszkań do kupienia.

Autor: HouseMarket.pl 25 kwietnia 2016 16:45

Oaza przy Włościańskiej to przedsięwzięcie inwestycyjne obejmujące budowę budynku wielorodzinnego z usługami w parterze, dwukondygnacyjnym garażem podziemnym ze zjazdem z ulicy Gąbińskiej oraz ciągiem pieszym stanowiącym dojście do budynku.

Na wyższych kondygnacjach (I-VI) zaprojektowano mieszkania, zaś w kondygnacji podziemnej stanowiska postojowe, pomieszczenia gospodarcze i techniczne oraz rowerownię. Mieszkania posiadają zróżnicowaną strukturę z balkonami lub loggiami o powierzchniach od 35 mkw. do 126 mkw. Teren osiedla będzie otwarty i oświetlony.

Kondygnacje podziemne garażu dostępne będą z rampy zjazdowej, jednopasmowej. Zjazd zostanie wyposażony w sygnalizację do regulacji kierunków ruchu. Szlaban przy projektowanym zjeździe będzie sterowany pilotem i skoordynowany z systemem sygnalizacji na rampie zjazdowej. Obie kondygnacje garażu dostępne będą dla aut napędzanych gazem LPG.

W budynku zaplanowano wysokiej klasy okna drewniane o podwyższonych normach akustycznych niwelujących hałasy z zewnątrz. Inwestycja zostanie wyposażona w nowy standard instalacji elektrycznej firmy SNG Home Salon XXI wieku, umożliwiający obsłużenie 16 funkcji systemowych, m.in. tworzenie scen świetlnych, centralne wyłączanie, sterowanie grupowe oraz rozbudowę systemu bez kucia ścian i przerabiania instalacji. Lokale na trzech ostatnich piętrach będą wyposażone w nowoczesne klimatyzatory.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych