PARTNER PORTALU

Ostatnie piętra Viva Garden mogą zaskakiwać

Osiedle Viva Garden powstaje przy ul. Białołęckiej na warszawskiej Białołęce. Lokatorzy będą mogli korzystać z dodatkowej przestrzeni do wypoczynku. Mieszkania na parterze będą miały przestronne ogrody, a na piętrach duże balkony.


Autor: HouseMarket.pl 11 maja 2016 15:06

Nowy projekt zakłada realizację pięciu kameralnych dwupiętrowych i trzypiętrowych budynków oferujących łącznie 138 lokali o metrażach od 25 do 82 mkw. Większość mieszkań jest dostępnych w programie MdM. Dla mieszkańców przygotowanych zostanie także 98 miejsc w garażu podziemnym, pięć w garażach naziemnych oraz dodatkowo 50 miejsc na parkingu naziemnym.

Drugi etap inwestycji adresowany jest głównie do osób poszukujących swojego pierwszego mieszkania oraz do młodych rodzin. Szczególną funkcjonalnością charakteryzują się lokale na ostatnich piętrach, które mają ponadstandardową wysokość. Dzięki zróżnicowanej wysokości na poddaszach możliwe są nietypowe aranżacje, np. w postaci antresol.


 Lokatorzy będą mogli także korzystać z dodatkowej przestrzeni do wypoczynku. Mieszkania na parterze będą miały przestronne ogrody, a na piętrach duże balkony. Projekty budynków zostały przygotowane w ten sposób, aby możliwe było łączenie lokali oraz przearanżowanie wnętrz.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest Łucz-Bud. Budowa startuje w październiku br., a jej zakończenie planowane jest w I kwartale 2017 r.

Drugi etap osiedla Viva Garden jest kontynuacją zrealizowanego już projektu, w ramach którego trwa aktualnie przekazywanie lokali mieszkańcom. W pierwszym etapie cieszącym się bardzo dużym zainteresowaniem klientów zaoferowanych zostało 147 mieszkań w siedmiu budynkach w niskiej, dwupiętrowej zabudowie oraz 18 domów jednorodzinnych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych